Domů / Proč nakoupit u nás

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI
PORADÍME
 

Prodej po telefonu
Vítězslav Tomeš


T:+420 775 228 988​
M:vita.tomes@artcrystal.cz

 

Proč nakoupit u nás

6 důvodů proč nakoupit lustry a svítidla u nás


1. Nekompromisní kvalita za přijatelné ceny

Lustry jsou ověšeny prvotřídními křišťálovými ověsy nejvyšší kvality, které jsou vyráběny na nejmodernějších brousicích strojích. Svítidla tak dosahují při rozsvícení mimořádně vysokého lesku, když rozklad světelného spektra přes křišťálové ověsy násobí sílu žárovek. ​


2. Prodáváme skutečný křišťál - Neprodáváme napodobeniny

"Křišťálové" lustry s ověsy z plastu nebo akrylátu neprodáváme. Neprodáváme také "křišťálové lustry" z obyčejného skla - tyto lustry postrádají pak to zásadní - lom světla, které nabízejí pouze skutečné křišťálové ověsy - lustry se pak netřpytí. Všechno naše zboží je z tradičních poctivých materiálů - broušené křišťálové sklo od renomovaných výrobců. 

DETAILY PROVEDENÍ NAŠICH LUSTRŮ SI PROHLÉDNĚTE ZDE >>

VIDEO KŘIŠŤÁLOVÝCH OVĚSŮ ZDE >>

3. Kvalita a bezpečnost zaručena - ZÁRUKA 5 LET

Nabízíme pouze lustry a svítidla s certifikovaným procesem výroby. Kvalita řemeslného zpracování je na vysoké úrovni. Všechna svítidla odpovídají 100% evropským normám pro bezpečnost a uživatelský komfort. Kvalitou našich výrobků jsme si jisti a proto na ně dáváme nadstandardní zaruku 5 let. 


4. 30 let zkušeností - odborné poradenství, montáže

Jsme připraveni ve váš prospěch využít všechny naše dlouholeté zkušenosti, které jsme nasbírali prací na prestižních projektech v celé Evropě jako např. zámky v polském Žaganu nebo Sliwnikách, soukromé zámecké sídlo u Paříže nebo Katarská ambasáda v Berlíně. Jsme přesvědčeni, že můžeme nabídnout nejširší výběr v segmentu křišťálových svítidel v Evropě. To nám umožňuje po designové stránce kvalitně vybavit jakýkoliv typ interiéru.


5. Pečlivě vybraný sortiment obsahující nejpopulárnější svítidla

Nechceme Vás zahltit tisícovkami výrobních položek, ale vybrali jsme pro Vás neprodávanější designově povedené lustry a svítidla. Přitom se nedá říci, že by výběr byl malý. Určitě si vyberete.


6. Velké detailní fotografie usnadní Váš výběr

Připravili jsme pro Vás velké detailní fotografie našich lustrů a svítidel. Sami tak můžete posoudit jejich řemeslné zpracování. Víme, že výběr z malé fotky může být problematický. Nechceme nic zatajovat nebo schovávat. Nemáme důvod.

Kvalita a druhy lustrových ověsů firmy Artcrystal Tomeš >>

Chcete kompletně vybavit váš interiér křišťálovými svítidly? Čtěte zde >>

Podívejte se na fotogalerii našich křišťálových lustrů v interierech >>

Další fotografie na našem Facebooku >>