Krása a dokonalý třpyt českých křišťálových lustrů na vlastní oči - sobota 4. 12. 2021. Více informací ZDE >>


Krása a dokonalý třpyt českých křišťálových lustrů na vlastní oči

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM


Sobota 4. 12. 2021

Otevřeno od 10:00 hodin do 15:00 


Na každou objednávku lustru u nás v showroomu  SLEVA 10% + čistič lustrů ZDARMA

akce

Artcrystal Tomes showroom 

5 důvodů proč nás navštívit

1.  Na vlastní oči uvidíte krásu, dokonalý třpyt a brilanci českého křištálu.

2.  Prověříte si výbornou kvalitu řemeslného zpracování našich lustrů.

3.  Dostanete kompletní nabídku z několika katalogů se stovkami modelů.

4.  Bude se vám věnovat a poradí vám specializovaný poradce.

5.  Na místě získáte představu o prostorovém vnímání lustrů.


 

TIP pro vás

V naší bezprostřední blízkosti můžete součastně navštívit také prodejní centrum české bižuterie a skla Palace Plusna ploše 700m2 největší prodejnu jablonecké bižuterie a skla ve střední Evropě.

 

Jak se k nám dostat? Kde zaparkovat?

 Firmu Artcrystal Tomeš najdete na Palackého ulici 3145/41 (budova JBX), naproti hrázi přehrady v Jablonci nad Nisou - parkoviště je hned naproti přes ulici

KLIKNI NA MAPU

Artcrystalmapa

 

Udělejte si výlet do Jablonce a navštivte další zajímavosti

Stále platí, že Jablonec nad Nisou je městem skla a bižuterie. Stejně jako v minulosti, i dnes se zde setkáte s křehkou krásou skleněných výrobků a bižuterie a křišťálových lustrů, přiblížíte si po staletí vyvíjející se tradici šikovných rukou zdejších sklářů.

Na Jablonecku můžete navštívit mačkány perel nebo se zamilovat do pověstné bižuterie.

Jemné a křehké vánoční ozdoby se rodí v Poniklé na krkonošských svazích, Železný Brod oproti tomu proslavily skleněné figurky.

Návštěvníci kraje mají také jedinečnou možnost nahlédnout pod ruce mistrů sklářů a přiblížit se tak staletému umění například v hutích v Lindavě nebo Harrachově.

Váš program může pokračovat návštěvou těchto míst

 cyrstal valley

www.crystalvalley.cz   www.facebook.com/visitcrystalvalley

 


Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou  www.msb-jablonec.cz

 muzeum

 


Sklárna s restaurací Novosad a syn Harrachov  www.sklarnaharrachov.cz


harrachov

 

 

Sklárna s restaurací Novotný Glass Nový Bor  www.novotnyglass.cz


novotny glass

 

Sklárna Pačínek Kunratice u Cvikova  www.pacinekglass.com

PacinekGlass 

 

 Severočeské muzeum v Liberci  www.muzeumlb.cz

muzeum lbc

 

ZOO Liberec   www.zooliberec.cz

zooliberec

 


IQ Landia Liberec   www.iqlandia.cz


IQ Landia  

 

Ještěd Liberec  www.jested.cz

jested

 


Přejeme příjemný nákup

Artcrystal Team

 

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení