Magazín o svítidlech a interiérech

Stylový a nadčasový obývací pokoj? Česká křišťálová svítidla

Stylový a nadčasový obývací pokoj? Česká křišťálová svítidla Obývací pokoj. Místnost kam vedou nebo kde končí naše kroky po každém návratu domů. Místo které vnímáme jako běžnou součást všedního dne a přesto je něčím výjimečné. Reprezentuje nás, prožíváme zde mnohé příjemné životní okamžiky od odpočinku až po zábavu s rodinou a přáteli. Tyto prožitky a okamžiky jsou bezesporu umocněny celkovým dojmem z daného prostředí. Po západu slunce nám nadále atmosféru místnosti pomáhá vnímat osvětlení obývacího pokoje.

Čtěte více...

Křišťálová svítidla mohou být ozdobou vaší ložnice!

Křišťálová svítidla mohou být ozdobou vaší ložnice! Křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen na historický zámek, ale dnes jsou běžnou součástí řady moderních interiérů. Velmi oblíbené je jejich umístění v ložnici, kde pomáhají dotvářet příjemnou atmosféru svým tvarem i třpytivostí. Pod pojmem křišťálový lustr si ale nelze představovat nemoderní svítidla známá z prohlídek zámků. Dnešní křištálová svítidla mají moderní atraktivní design.

Čtěte více...

Klasická křišťálová svítidla v moderních interiérech

Klasická křišťálová svítidla v moderních interiérech Klasická křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen do zámků a historických objektů. Stále častěji se stávají ozdobou i moderních interiérů, přičemž je lhostejné, jestli se jedná o betonové novostavby, podkrovní byty, modernizované panelové byty, renovované městské byty nebo i sruby. Výhodou je bezesporu skutečnost, že křišťálová svítidla vyniknou i v minimalistickém interiéru, kde představují důležitý kontrastní prvek.

Čtěte více...

Mosazná svítidla do vašeho stylového interiéru

Mosazná svítidla do vašeho stylového interiéru Mosazná svítidla zdobená bohatými reliéfy a rozmanitým patinováním navozují atmosféru minulosti. Každý díl lustru je vyráběn ručně, za využití staleté techniky odlévání do pískových forem. Mosazná svítidla se vyrábějí buď bez dalších ozdob, nebo mohou být doplněna křišťálovými ověsky. Už po několik staletí se jejich design dramaticky nemění. Jsou proto vhodná především do klasických, rustikálních nebo historických interiérů.

Čtěte více...

Lustry z křišťálu, skla nebo plastu?

Lustry z křišťálu, skla nebo plastu? Kvalitní křišťálová svítidla jsou vždy ověšena prvotřídními křišťálovými ověsy nejvyšší kvality, které jsou vyráběny na nejmodernějších brousicích strojích. Svítidla tak dosahují při rozsvícení mimořádně vysokého lesku, kdy rozklad světelného spektra přes křišťálové ověsy násobí sílu žárovek. ​

Čtěte více...

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí Kvalitně řemeslně zpracovaná křišťálová svítidla časem rozhodně neztrácí svou hodnotu. Zůstávají stále "in" a dají se použít v moderních interiérech i tradičně zařízených bytech a domech. Skvěle se pak vyjímají v reprezentačních sídlech. Uvažujete o křišťálových lustrech do svého interiéru? Oslovte specialisty na tyto svítidla z jablonecké firmy ArtCrystal Tomeš, z města s dlouholetou tradicí výroby těchto nádherných křišťálových svítidel. Proč se obrátit právě na ně?

Čtěte více...

Křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen do pohádek

Křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen do pohádek Každá správná česká pohádka končí velikou svatební hostinou, která se odehrává v noblesně vyzdobené místnosti, jejíž slavnostní atmosféru pomáhají vytvářet rozsvícené křišťálové lustry. Myslíte si, že tento typ osvětlení patří jen do pohádek? V tom případě vás následující řádky vyvedou z omylu, přičemž se můžete inspirovat i některými prověřenými radami, jež se ke křišťálovým svítidlům vztahují!

Čtěte více...

Křišťálové lustry - od svíčky k LED žárovce

Křišťálové lustry - od svíčky k LED žárovce Křišťálový lustr není přežitek, jak by se v dnešní moderní době mohlo zdát. Naopak můžete být překvapeni, jak nádherně vypadá klasické křišťálové svítidlo v moderním interiéru. Dal by se považovat za určitou známku luxusu. Zapomeňte na lustry, které měly doma vaše babičky. Naši technologové a konstruktéři dnes dokáží novými technologiemi a výrobními procesy vtisknout klasickému svítidlu nový šmrnc a náboj a celkově ho pojmout "jinak" - moderně. A jakou žárovku do křišťálového svítidla použít? I do tak klasického výrobku můžete bez obav použít právě LED žárovku.

Čtěte více...

Styly interiérového designu. Který je vám nejbližší?

Styly interiérového designu. Který je vám nejbližší? Každý styl interiéru by měl odpovídat především životnímu stylu jeho uživatele. Řeší tedy především vnitřní uspořádání bytu nebo domu z hlediska jeho praktičnosti a celkového estetického vyznění. Interiérový design si klade za cíl sladění jednotlivých prvků interiéru - nábytku, osvětlení, podlah, barev a dalších částí interiéru.

Čtěte více...

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér Máte ve svém domě velkou vstupní halu? Potřebujete elegantně osvítit rozsáhlé prostory hotelové haly nebo luxusního obchodu? Velká křišťálová a skleněná svítidla naplní světlem a krásou i ty nejrozlehlejší interiéry, jakými jsou hotely, luxusní domy, paláce nebo kostely. Jejich rozměry se mohou pohybovat i hodně nad 2 metry, kde již opravdu jde o nemalou masu skla a křišťálu. Jejich váha mnohdy přesahuje i několik stovek kilo.

Čtěte více...

Křišťálová nádhera z Jablonce je dostupná i pro vás

Křišťálová nádhera z Jablonce je dostupná i pro vás Oslňující křišťálové kameny nebo blyštivé ověsy jsou nepřehlédnutelná krása. Obzvláště na krásných skleněných lustrech, které jsou šperkem celé místnosti. Krásně ladí do moderních bytů i klasicky zařízených interiérů. A vy ho ještě nemáte? Křišťálový lustr má v Čechách velkou tradici a historii, kterou zná takřka celý svět. Tak proč byste nemohli mít nějaký nádherný kousek ve svém interiéru?

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení