Proč nakoupit u nás

6 důvodů proč nakoupit lustry a svítidla u nás


Výhodné ceny přímo z výrobního závodu

Díky přímé cestě lustrů a svítidel mezi výrobním závodem a zákazníkem můžeme držet cenu na nejnižší možné úrovni.


Prodáváme skutečný křišťál - Neprodáváme napodobeniny

"Křišťálové" lustry s ověsy z plastu nebo akrylátu neprodáváme. Neprodáváme také "křišťálové lustry" z obyčejného skla - tyto lustry postrádají pak to zásadní - lom světla, které nabízejí pouze skutečné křišťálové ověsy - lustry se pak netřpytí. Všechno naše zboží je z tradičních poctivých materiálů - broušené křišťálové sklo od renomovaných výrobců. 

DETAILY PROVEDENÍ NAŠICH LUSTRŮ SI PROHLÉDNĚTE ZDE >>

VIDEO KŘIŠŤÁLOVÝCH OVĚSŮ ZDE >>

Kvalita a bezpečnost zaručena - ZÁRUKA 5 LET

Nabízíme pouze lustry a svítidla od renomovaných výrobců s certifikovaným procesem výroby. Kvalita řemeslného zpracování je na vysoké úrovni. Všechna svítidla odpovídají 100% evropským normám pro bezpečnost a uživatelský komfort. Kvalitou našich výrobků jsme si jisti a proto na ně dáváme nadstandardní zaruku 5 let. 


25 let zkušeností - odborné poradenství, montáže

Prodejem svítidel se zabýváme přes 25 let. Za tu dobu jsme řešili nejrůznější požadavky a problémy našich zákazníků. K zakoupenému lustru Vám můžeme nabídnout i odbornou montáž. Věříme, že naše zkušenosti mohou pomoci i Vám s výběrem toho pravého osvětlení pro Váš interier.


Pečlivě vybraný sortiment obsahující nejpopulárnější svítidla

Nechceme Vás zahltit tisícovkami výrobních položek, ale vybrali jsme pro Vás neprodávanější designově povedené lustry a svítidla. Přitom se nedá říci, že by výběr byl malý. Určitě si vyberete.


Velké detailní fotografie usnadní Váš výběr

Připravili jsme pro Vás velké detailní fotografie našich lustrů a svítidel. Sami tak můžete posoudit jejich řemeslné zpracování. Víme, že výběr z malé fotky může být problematický. Nechceme nic zatajovat nebo schovávat. Nemáme důvod.

Kvalita a druhy lustrových ověsů firmy Artcrystal Tomeš >>

Chcete kompletně vybavit váš interiér křišťálovými svítidly? Čtěte zde >>

Podívejte se na fotogalerii našich křišťálových lustrů v interierech >>

Podívejte se na fotogalerie z montáží svítidel u zákazníků >>

Další fotografie na našem Facebooku >>