Domov / Referencie

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME

Po - Pia  8 - 16h

 


 Lenka Zikánová

 


T: (SK) +421 948 303 039
T: +420 602 300 315
M: zikanova@artcrystal.cz

Skype-Viber-WhatsApp​

Referencie

 

Od našich zákazníků:

 

Dobrý den,
lustr přišel už v sobotu. To bylo překvapení! V neděli si manžel se synem pohráli ze zavěšenim. Dokonce vyrobili speciální hák. Zkoušku provedli vlastním zavěšenim na háku. Je to nepopsatelná nádhera. Dobře jsme vybrali. Chtěla bych vám za vše poděkovat. Přeji krásné vánoce a v Novém roce hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

Eva Basovníková, Ostrava, ČR

 

Dobrý den, paní Borufková,
dovoluji si poslat pár fotek z našeho obýváku, kam jsme lustr od vás instalovali. Ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby firmy, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek - přežili jsme s manželem oba dva, teď můžeme chodit zapojovat a ověšovat i na kšeft :-). Přeji Vám i firmě hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků, ba přímo klientů. Ti se stávají ze zákazníků, kteří se díky spokojenosti opakovaně vrací.

Krásné podzimní časy přeje
Jarka Netíková, Nový Poddvorov, ČR

 

Dobrý deń pani Borufková,
mnohokrát ďakujem za suprové vybavenie mojej objednávky. Svietidlá dośli v poriadku a my si uz v plnej paráde vychutnávame ich skvostnost. Su v skutku nádherné.... ďakujem. Určite sa este ozvem, potrebujeme este zopár svietidiel. 
S pozdravom

Vlasta Hökl, Lubica, SK


Dobrý den,
děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.

Jana a Jiří Vojáčkovi, Praha, ČR


Dobrý deň Lenka,
dnes som dostala luster! To je super rýchle !!! Vďaka za pekné balenie, všetko je v perfektnom stave! Obdivujem krásu tohto lustra! Milujem to !!!
Ešte raz vďaka a rada v budúcnosti kúpim viac!
S pozdravom

Helen Cheung, Singapur (luster L130SW)

 

Dobrý deň,
Luster sme dostali v poriadku, už visí na strope v našej obývacej izbe. Je naozaj krásny a veľmi pekne do miestnosti pasuje. Ja a môj manžel sme so všetkým, od nákupu až po dodávku, veľmi spokojní a môžeme len odporučiť.
S priateľským pozdravom

Dr. Christina Graeven, Feffernitz, Rakúsko (luster L106CL)


Vážený pane Tomeši,
tímto potvrzuji obdržení objednaných lustrů, které jsou OK. Velice vám děkuji za vaši vynikající spolupráci.
S pozdravem

Ryszard Sznajder, Warszawa, Polsko (lustry 
EL711605)

 

Dobrý deň pani Borufková, 
v piatok nám bol doručený Váš výrobok. Prišiel v poriadku, je prekrásny. Ďakujem za kvalitný a príjemný prístup.
S pozdravom

Renata Sobkuliaková, Bratislava, Slovensko (luster PAU320600006)

 

Dobrý deň,
rada by som Vám dala vedieť, že včera večer nám dorazili lustre. Dávame ich dohromady, všetko dorazilo v poriadku a jednotlivé diely sú veľmi pekné.
Ďakujem za všetko a bolo nám potešením obchodovať s vami. Ešte raz vďaka.

Joanne Mifsud, Mqabba, Malta (luster AL119 2ks)

 

Dobrý den,
Právě jsme obdrželi naši objednávku a jsme velmi spokojeni s vysokou kvalitou výrobků, balením a rychlým doručením.
Děkujeme za dobrou spolupráci a Vaši společnosti přejeme hodně štěstí.

Małgorzata Wujcik, Płock, Polsko (lustr L245CE, nástěníky N247CE)

Dobrý den,
obdrželi jsme naše svítidla a chtěli bychom vám poděkovat za spolupráci s vámi. Lustry jsou velmi pěkné a elegantní. Jsme rádi, že jsme udělali správnou volbu a objednali svítidla od Vás. Pravděpodobně později se na vás znovu obrátíme. Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Srdečné pozdravy,
Natali Mocrac, Kišinev, (lustry EL 422600, EL421600, EL613418)

 

Dobrý den,
nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části výrobku byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!

Klára Steinerová, Praha, (lustr L207CE)

Dobrý den pane Tomeši,
krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.

Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek, (lustr PAB095202006)

Zdravím,
oceňuji vaše kvalitní křišťálové lustry. Pěkný web a hezké fotky. Velký výběr. Lustry i skladem. Možnost montáže objednaných lustrů.

Milan Vanner, Plzeň, (lustr LA029CE)

 

Krásný dobrý den pane Tomeši,
objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Nejprve by jsem chtěl poděkovat za příkladné zabalení všech lustrů. Hodnotím "jedničkou s krásnou hvězdičkou". Měl jsem ohledně doručení zásilky trochu obavy, ale vše došlo v nejlepším pořádku a klidně by jsem si objednal znovu a tentokráte bez obav. Hurá, splnil se nám náš sen a nádhera těchto skvostů se ani nedá popsat. Pokusil jsem se udělat pár fotografií při západu sluníčka, když paprsky slunce se snoubí s křišťálovou fantazií.  Barvy duhy si úžasně hrají po stropě obývacího pokoje a já se nemohu stále odtrhnout od této nahodilé senzace. Skvostný nezapomenutelný zážitek, který se "musí zažít". Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu mnohokráte děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
Přejeme krásný den, s pozdravem za všechny. 

Miroslav Flax, Plzeň


Dobrý den, 
v úterý mi od Vás dorazila zásilka: lustr 026 CE zlatý. Lustr je nádherný, vše bylo v pořádku, jsem moc spokojenná. Ráda bych si k lustru objednala ještě nástěnnou lampu 017 CE. Děkuji. 
Ivana Šejstalová, Benešov u Prahy, 
(lustr L026CE zlatý)


Vážený pane Tomeši,
lustr Volary jsme v pořádku dopravili letadlem a vše proběhlo naprosto bez problémů. Předem jsem si zjišťovala, zda mohu tak velkou krabici přepravit letadlem, protože rozměry byly větší než povolená velikost odbaveného zavazadla. Bez problémů mi ten nadstandardní rozměr povolili. Lustr se novomanželům moc líbil. :)
Moc děkuji za kvalitní zabalení a skvělou spolupráci. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci a spoustu spokojených zákazníků.
S pozdravem

Lenka Melniková, (lustr Volary)


Vážený pane Tomeši,
vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů v podnikání.
S pozdravem
Eva Vášová, Nebia Hotels s.r.o., Praha

Vážený pane Tomeši,
Lustr dorazil v pořádku. Již jsme sestavili a pověsili ho.
Je to krásný, nádherný lustr. Jsme šťastni!
Rádi vás doporučíme známým. Díky za všechno! Se srdečným pozdravem

Hans und Hildegard Jaeger, Bad Homburg, DE (lustr Šenov 6)

Vážený pane Tomeši,
mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek, (lustr PCA371301001 a PWB075700002)

Dobrý den,
děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru.
Zdena Soukupová, Praha, (lustr L10091)

 

Dobrý den pane Tomeši,
děkuji za krásný lustr, všechno došlo v pořádku. Zasílám pár fotek jak jsme lustr montovali. Jak jste říkal, není to nic složitéto :-). Přeji mnoho spokojených zákazníků. 

Jana Koutníková, Praha, (lustr EL201603N)


Přeji pěkný den pane Tomeši,
chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!

Jana Černá, Velký Újezd, (lustr L10077)

 

Dobrý den,
lustr nám již krášlí obývák. Moc děkujeme za vyřízení a dodání lustru. Jen v pokynech o údržbu není napsán prostředek, kterým lustr udržovat v tak krásném lesku. Prosím o info jaký prostředek je na lustr nejlepší.
Děkuji 

Tereza Šimpachová, Ústí nad Labem (lustr brilliant PCB072100006 stříbrný)

Dobrý večer, pane Tomeši.
Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné.
Se srdečným pozdravem

Hana Žítková, Předměřice nad Labem (lustry Amelie 6 + Amelie WP)

Herzlichen Dank für die perfekte Lieferung. Der Kronleuchter sieht einfach wunderschön aus. Wir sind begeistert von der exzellenten Verarbeitung der Kristalle! Nochmals herzlichen Dank.

Děkuji moc za perfektní dodání. Lustr vypadá prostě krásně. Jsme ohromeni vynikajícím řemeslným zpracováním krystalů! Ještě jednou vám děkuji.
Ihre Doris Ebert-Lindner, Berlin (lustr L10037 - zlatý)

Dobrý den,
dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Lustry na zeď jsou krásné a ještě jednou děkuji za osobní přistup, Vaše zavolání - "doladění" mé zakázky a informování o jejím průběhu. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
Jan Hrubeš, Most (lustry nástěnné N09040 a N09039 - provedení zlaté)

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za vstřícné jednání a krásný lustr, za dobrou cenu, který jste mi poslali. 
S pozdravem

Nune Grigoryan, Praha (lustr Preciosa 10169)

Dear Lucy /Mr.Tomes
Hope you are well, I would like to thank you for the lovely and a beautiful chandeliers. Really they are a piece of art. Every peice of them are made perfectly. Even your wrapping, packaging are wonderful, no damaged piece was found.  As I said every single work was at high standard. Great thanks.
Best regards

Doufám, že se máte dobře, chci vám poděkovat za krásné lustry. Je to opravdu kus umění. Každý kus je dokonale zpracován. I vaše balení je  skvělé, nebyl nalezen žádný poškozený kus. Jak už jsem řekla, práce byla odvedena vysoké úrovni. Velké díky.
Hassiba Mohammad, London (lustr L10060, provedení zlaté) 

Dear Mr.Tomes,
Herewith I would like to thank you and your company that your chandeliers lighted up my château in Paris. I´m delighted in your crystal chandeliers which decorate our interiors now. They perfectly stress the ambience of the whole château.
I´m satisfied with your company cooperation. I can say: “Amazing chandeliers, perfect services.”
Kind regards 

Vážený pane Tomeši,
tímto bych rád poděkoval Vám a Vaší firmě, že Vaše lustry rozzářily můj zámeček v Paříži. Jsem nadšený z křišťálových lustrů, které teď zdobí naše interiéry. Dokonale zdůrazňují atmosféru celého prostoru. Jsem spokojený se spoluprací s Vaší firmou. Mohu prohlásit: „Úžasné lustry, perfektní služby.“
S pozdravem 
Alex Durand, Paříž

Dobrý den,
děkuji moc za lustry.Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
S přáním pěkného dne
Eva Beránková, Kraslice (nástěnné svítidla A034)

Velice děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení naší zakázky a zaslání křišťálových nástěnných svítidel do naší inscenace "Nenápadný půvab buržoazie" v našem divadle Reduta.
Lenka Gregorová, divadlo Reduta, Brno

Děkuji vám za nádherný lustr a rychlé vyřízení celého obchodu k mé naprosté spokojenosti.
S pozdravem

Joanna Szmigiel, Warszawa, Polsko (skleněný lustr Egmont 6)

Dobrý den,
děkuji za krásné skleničky a za perfektní službu související s nákupem skleniček (1 den objednám, 2 den odeslání, 3 den doručení, výborně zabalené zboží). Vřele budu Vaší společnost Artcrystal všude doporučovat.
S pozdravem
Tuháčková Kristýna, Praha (křišťálové sklenice na sekt SW04)

Dobrý den, 
s nákupem lustru od firmy ArtCrystal jsem byl naprosto spokojený. Vzhledem k výšce stropu naší kanceláře nám na zakázku bez problému prodloužili tyč lustru dle potřeby včetně prodloužené elektroinstalace a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy při vyřízení objednávky byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
Jaroslav Slavík, Praha (křišťálový lustr 13001)

 

Dobrý den. S obchodem jsem byla velmi spokojená. Výborná komunikace, rychlá dodávka. Objednala jsem svatební sklenice a jsou tak nádherné, že se mě je ani nechce darovat. Chci také tu krásu doma mít a určitě si něco pro sebe objednám. Děkuji. 
Jitka Dlouhá, Žďár nad Sázavou (svatební sklenice SW07)

S Tovarom a s dodaním od Artcrystal, som nadmieru spokojný. Celý proces dodávania prebieha veľmi rýchlo a kvalitne a s kvalitou samotného tovaru sú samozrejme spokojný aj moji klienti.
Ďakujeme za úsilie, ktoré pre nás vykonávate.
s úctou

Fridrich Peter
Feng Shui International Ltd., Frýdek-Místek 
(odběratel křišťálových ověsů)

V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve.
S pozdravem a s přáním mnoha spokojených zákazníků

Marie Dvořáková, Chlumčany   (lustry L10037 a L10072 zlaté provedení)


Dobrý den,
byla jsem spokojená nejen s průběhem celé dodávky, ale i s výrobkem - lustrem, který je v interiéru skutečnou ozdobou.
Zdraví

Eva Nováková, Praha 8   (lustr 11015 stříbrné provedení)

Dobrý den, 
s nákupem ve Vašem e-shopu jsme byla naprosto spokojená jak z hlediska komunikace a rychlosti vyřízení objednávky, tak i následně s dodaným zbožím. Sklenice jsou nádherné, nám posloužily jako svatební a sklidili obdiv mnoha svatebních hostů. Děkuji!
S pozdravem 

Katka Knížková, Hradec Králové (křišťálové sklenice na sekt SW02)

S dodávkou nástěnne lampičky jsem byl spokojen, vše proběhlo podle domluvy,
vnoučata měla radost...

Zdraví
Jozef Illiaš, Lipová-lázně  (lampa 10035 zlaté provedení)

Číše dorazily v pořádku, nádhera. Ještě, že se Vám podařilo něco z minulosti zachránit. Ať se vám daří. Přeji úspěchy a nízké daně. Když se to podařilo, tak budu objednávat další. Děkuji.
Zdravím Vás.

Ing.Boháč, Brno (křišťálové sklenice na sekt SW04)


 

Nie je kontinent kde nežiari lustre dodávané našou firmou ...
Firma Bořivoj Tomeš - Art Crystal, ktorá bola založená v roku 1989, pokračuje v tradičnej výrobe českého skla a už vyše 25 rokov exportuje svoje výrobky zákazníkom do celého sveta.

Naša firma dodávajúca krištáľové lustre a ďalšie sklenený tovar má za dobu svojho pôsobenia na svetovom trhu cez 3.500 spokojných zákazníkov, z toho viac ako 300 obchodov vo všetkých kútoch sveta.

 

DETAILY NAŠICH LUSTROV SI MÔŽETE POZRIEŤ TU >>

Pozrite sa na fotogalériu našich krištáľových lustrov v interiéroch >>

vzorkovna lustrov