Navštívte náš showroom a získajte 10% zľavu - od PO 27. 05. 2024. Viac informácií TU >>

Referencie našich zakazníkov

 

Dobrý deň pani Zikánová,
tak konečne sa mi podarilo zrealizovat montáž lustra a svietidiel v našich nových kancelárskych priestoroch. Vytěšujeme sa, je to krásny doplňok.

Ďakujem za sprocesovanie a prajem Vam všetko dobré.
S pozdravom.
Miloš Potočný, Tatranská Lomica, SK

Dobrý deň,
ďakujeme za promptné vybavenie zásielky, všetko došlo v poriadku. Luster je nádherný, prikladám foto. Teším sa na ďalšiu zaujímavú ponuku od Vás, prajem hodne zdravia a veľa spokojných zákazníkov s Vašimi výrobkami. Obdivovateľ Vašich umeleckých skvostov.
Ing. Guráň Jaroslav, Liptovský Mikuláš, SK

Dobrý deň,
Ďakujeme krásne za luster. Je nádherný. Krásna práca!!! 
Prajem vám veľa osobných a pracovných úspechov.
Hlavne veľa zdravia!
Jana Pipasová, Hažlín, SK


Vážená paní Mikulášová,
dnes jsem obdržela oba nádherné lustry, manžel i já jsme oba nadšeni. Velice Vám děkuji za perfektní práci, perfektní balení lustrů a excelentní kvalitu. Opravdu překrásná česká práce!
Jsem opravdu velice spokojená a budu vás doporučovat dál. A myslím, že to nebylo poslední svídidlo u vás zakoupené.
Přeji Vám krásný víkend! Srdečně Vás zdraví
Dana Reimer, Heinsberg, DE

Dobrý den, Lenko
Rádi bychom Vám složili kompliment.
Vaše svítidla jsou opravdu krásná a výborně provedená. Vše fungovalo prvotřídně během objednání. Vaše osobní asistence, telefonáty, e-mailová komunikace je jednoznačně perfektní.
Vaši firmu srdečně doporučíme a kdybychom ještě někdy potřebovali svítidla v tomto stylu, určitě objednáme zase od Vás. Ještě jednou děkujeme za vše.
Thea & Peter Erber z Rakouska (Ottendorf an der Rittschein)

 

Dobrý den,
neplánovaně jsem trochu cestoval, se zpožděním tedy děkuji za dodání lustru. Dorazil zcela bez chybičky, s instalací nebyl problém, je krásnější, než na fotkách a skvěle se hodí do vybraného interiéru zařízeného historickým nábytkem.
Zdravím srdečně.
Igor Fogaš, Brno

 

Dobrý den,
lustr přišel už v sobotu. To bylo překvapení! V neděli si manžel se synem pohráli ze zavěšenim. Dokonce vyrobili speciální hák. Zkoušku provedli vlastním zavěšenim na háku. Je to nepopsatelná nádhera. Dobře jsme vybrali. Chtěla bych vám za vše poděkovat. Přeji krásné vánoce a v Novém roce hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
Eva Basovníková, Ostrava

 

Dobrý den, paní Mikulášová,
dovoluji si poslat pár fotek z našeho obýváku, kam jsme lustr od vás instalovali. Ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby firmy, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek - přežili jsme s manželem oba dva, teď můžeme chodit zapojovat a ověšovat i na kšeft :-). Přeji Vám i firmě hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků, ba přímo klientů. Ti se stávají ze zákazníků, kteří se díky spokojenosti opakovaně vrací.
Krásné podzimní časy přeje
Jarka Netíková, Nový Poddvorov

 

Dobrý den Lenko,
lustr je tu a je naprosto úžasný! Moje máma je v sedmém nebi, naprosto nadšená... je krásný, říká. Otec zemřel přesně před 2 lety a já jí chtěla dát něco, co by jí vrátilo světlo do života. Až budu moc, pošlu foto. Děkuji moc za vše, příští rok objednáme 2 další, jiné lustry. Vaše služby byly bezvadné.
Ještě jednou díky za všechno
Harriet L., Puissalicon, Francie

 

Dobrý deń pani Borufková,
mnohokrát ďakujem za suprové vybavenie mojej objednávky. Svietidlá dośli v poriadku a my si uz v plnej paráde vychutnávame ich skvostnost. Su v skutku nádherné.... ďakujem. Určite sa este ozvem, potrebujeme este zopár svietidiel.
S pozdravom
Vlasta Hökl, Lubica, SK

 

Dobrý den paní Lenko,
chtěla jsem vás informovat, že v sobotu jsem dostala svoje lustry. Jsou velmi pěkné. Lustry přijeli nepoškozené, byli výborně zabalené. Velice vám děkuji za rychlé a profesionální služby. Budu vás doporučovat dalším přátelům, protože spolupráce s vámi je radost.
Pozdravy zasílá
Halina Dubická, Chelm, Polsko

 

Vážená slečno Mikulášová,
včera jsem obdržel objednaný lustr - je krásný, děkuji! Teď ho musím ještě sestavit a připojit. Již teď, ale jsem velmi spokojen s vaší skvělou prací.
S pozdravem
Wolfgang Neuber, Trebbin, DE

 

Vážený pane Tomeši,
ráda bych využila této příležitosti, abych vám poskytla pozitivní zpětnou vazbu, pokud jde o můj on-line nákup nástěnných hodin. Musím se přiznat, že jsem trochu váhala objednat si přes pro mne neznámé webové stránky ze zámoří. Nicméně, díky skvělé zákaznické podpoře od slečny Borufkové jsem si brzy uvědomila, že se jedná o seriózní a svědomitý internetový obchod. Pomohla mi s mojí objednávkou, odpověděl na všechny mé otázky včas (téměř okamžitě) a byla zdvořilá. Vynikající zákaznický servis na její straně!
Nástěnné hodiny byly zabaleny velice důkladně a přišly v bezvadném stavu. Je to opravdu krásná práce a já si je hrdě pověsím v mém obývacím pokoji.
Děkuji za kvalitní výrobek, vynikající služby zákazníkům a příjemný zážitek s online nakupování.
S přátelským pozdravem
Dorothy Z., Gurnee, Illinois 

 

Dobrý den,
děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
Jana a Jiří Vojáčkovi, Praha 9

 

Dobrý den Lenko,
dnes jsem dostala lustr! To je super rychlé !!! Díky za pěkné balení, vše je v perfektním stavu! Obdivuji krásu tohoto lustru! Miluji to !!! Ještě jednou díky a ráda v budoucnu koupím více!
S pozdravem
Helen Cheung, Singapur

 

Dobrý den,
lustr jsme obdrželi v pořádku, už visí na stropě v našem obývacím pokoji. Je opravdu krásný a velmi pěkně do místnosti pasuje. Já a můj manžel jsme se vším, od nákupu až po dodávku, velmi spokojení a můžeme jen doporučit.
S přátelským pozdravem
Dr. Christina Graeven, Feffernitz, Rakousko

 

Vážený pane Tomeši,
tímto potvrzuji obdržení objednaných lustrů, které jsou OK. Velice vám děkuji za vaši vynikající spolupráci.
S pozdravem
Ryszard Sznajder, Warszawa, Polsko

 

Dobrý deň pani Borufková,
v piatok nám bol doručený Váš výrobok. Prišiel v poriadku, je prekrásny. Ďakujem za kvalitný a príjemný prístup.
S pozdravom
Renata Sobkuliaková, Bratislava, Slovensko

 

Dobrý den,
ráda bych Vám dala vědět, že včera večer nám dorazily lustry. Dáváme je dohromady, vše dorazilo v pořádku a jednotlivé díly jsou velmi hezké.
Děkuji za vše a bylo nám potěšením obchodovat s vámi. Ještě jednou díky.
Joanne Mifsud, Mqabba, Malta

 

Dobrý den,
právě jsme obdrželi naši objednávku a jsme velmi spokojeni s vysokou kvalitou výrobků, balením a rychlým doručením.
Děkujeme za dobrou spolupráci a Vaši společnosti přejeme hodně štěstí.
Małgorzata Wujcik, Płock, Polsko

 

Dobrý den,
obdrželi jsme naše svítidla a chtěli bychom vám poděkovat za spolupráci s vámi. Lustry jsou velmi pěkné a elegantní. Jsme rádi, že jsme udělali správnou volbu a objednali svítidla od Vás. Pravděpodobně později se na vás znovu obrátíme. Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok.
Srdečné pozdravy,
Natali Mocrac, Kišinev

 

Dobrý den,
nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části výrobku byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
Klára Steinerová, Praha

 

Dobrý den pane Tomeši,
krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

 

Zdravím,
oceňuji vaše kvalitní křišťálové lustry. Pěkný web a hezké fotky. Velký výběr. Lustry i skladem. Možnost montáže objednaných lustrů.
Milan Vanner, Plzeň

 

Krásný dobrý den pane Tomeši,
objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Nejprve by jsem chtěl poděkovat za příkladné zabalení všech lustrů. Hodnotím "jedničkou s krásnou hvězdičkou". Měl jsem ohledně doručení zásilky trochu obavy, ale vše došlo v nejlepším pořádku a klidně by jsem si objednal znovu a tentokráte bez obav. Hurá, splnil se nám náš sen a nádhera těchto skvostů se ani nedá popsat. Pokusil jsem se udělat pár fotografií při západu sluníčka, když paprsky slunce se snoubí s křišťálovou fantazií. Barvy duhy si úžasně hrají po stropě obývacího pokoje a já se nemohu stále odtrhnout od této nahodilé senzace. Skvostný nezapomenutelný zážitek, který se "musí zažít". Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu mnohokráte děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
Přejeme krásný den, s pozdravem za všechny.
Miroslav Flax, Plzeň

 

Dobrý den,
v úterý mi od Vás dorazila zásilka: lustr 026 CE zlatý. Lustr je nádherný, vše bylo v pořádku, jsem moc spokojenná. Ráda bych si k lustru objednala ještě nástěnnou lampu 017 CE. Děkuji.
Ivana Šejstalová, Benešov u Prahy

 

Vážený pane Tomeši,
lustr Volary jsme v pořádku dopravili letadlem a vše proběhlo naprosto bez problémů. Předem jsem si zjišťovala, zda mohu tak velkou krabici přepravit letadlem, protože rozměry byly větší než povolená velikost odbaveného zavazadla. Bez problémů mi ten nadstandardní rozměr povolili. Lustr se novomanželům moc líbil. :)
Moc děkuji za kvalitní zabalení a skvělou spolupráci. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci a spoustu spokojených zákazníků.
S pozdravem
Lenka Melniková

 

Vážený pane Tomeši,
vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů v podnikání.
S pozdravem
Eva Vášová, Nebia Hotels s.r.o., Praha

 

Vážený pane Tomeši,
lustr dorazil v pořádku. Již jsme sestavili a pověsili ho. Je to krásný, nádherný lustr. Jsme šťastni!
Rádi vás doporučíme známým. Díky za všechno! Se srdečným pozdravem
Hans und Hildegard Jaeger, Bad Homburg, DE 

 

Vážený pane Tomeši,
mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

 

Dobrý den,
děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru.
Zdena Soukupová, Praha

 

Dobrý den pane Tomeši,
děkuji za krásný lustr, všechno došlo v pořádku. Zasílám pár fotek jak jsme lustr montovali. Jak jste říkal, není to nic složitéto :-). Přeji mnoho spokojených zákazníků.
Jana Koutníková, Praha

 

Přeji pěkný den pane Tomeši,
chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
Jana Černá, Velký Újezd

 

Dobrý den,
lustr nám již krášlí obývák. Moc děkujeme za vyřízení a dodání lustru. Jen v pokynech o údržbu není napsán prostředek, kterým lustr udržovat v tak krásném lesku. Prosím o info jaký prostředek je na lustr nejlepší.
Děkuji
Tereza Šimpachová, Ústí nad Labem

 

Dobrý večer, pane Tomeši.
Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné.
Se srdečným pozdravem
Hana Žítková, Předměřice nad Labem

 

Děkuji moc za perfektní dodání. Lustr vypadá prostě krásně. Jsme ohromeni vynikajícím řemeslným zpracováním krystalů! Ještě jednou vám děkuji.
Ihre Doris Ebert-Lindner, Berlin

 

Dobrý den,
dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Lustry na zeď jsou krásné a ještě jednou děkuji za osobní přistup, Vaše zavolání - "doladění" mé zakázky a informování o jejím průběhu. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
Jan Hrubeš, Most

 

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za vstřícné jednání a krásný lustr, za dobrou cenu, který jste mi poslali.
S pozdravem
Nune Grigoryan, Praha

 

Pane Tomeši,
doufám, že se máte dobře, chci vám poděkovat za krásné lustry. Je to opravdu kus umění. Každý kus je dokonale zpracován. I vaše balení je skvělé, nebyl nalezen žádný poškozený kus. Jak už jsem řekla, práce byla odvedena vysoké úrovni. Velké díky.
Hassiba Mohammad, London

 

Vážený pane Tomeši,
tímto bych rád poděkoval Vám a Vaší firmě, že Vaše lustry rozzářily můj zámeček v Paříži. Jsem nadšený z křišťálových lustrů, které teď zdobí naše interiéry. Dokonale zdůrazňují atmosféru celého prostoru. Jsem spokojený se spoluprací s Vaší firmou. Mohu prohlásit: „Úžasné lustry, perfektní služby."
S pozdravem
Alex Durand, Paříž

 

Dobrý den,
děkuji moc za lustry.Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
S přáním pěkného dne
Eva Beránková, Kraslice 

 

Velice děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení naší zakázky a zaslání křišťálových nástěnných svítidel do naší inscenace "Nenápadný půvab buržoazie" v našem divadle Reduta.
Lenka Gregorová, divadlo Reduta, Brno

 

Děkuji vám za nádherný lustr a rychlé vyřízení celého obchodu k mé naprosté spokojenosti.
S pozdravem
Joanna Szmigiel, Warszawa, Polsko

 

Dobrý den,
děkuji za krásné skleničky a za perfektní službu související s nákupem skleniček (1 den objednám, 2 den odeslání, 3 den doručení, výborně zabalené zboží). Vřele budu Vaší společnost Artcrystal všude doporučovat.
S pozdravem
Tuháčková Kristýna, Praha

 

Dobrý den,
s nákupem lustru od firmy ArtCrystal jsem byl naprosto spokojený. Vzhledem k výšce stropu naší kanceláře nám na zakázku bez problému prodloužili tyč lustru dle potřeby včetně prodloužené elektroinstalace a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy při vyřízení objednávky byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
Jaroslav Slavík, Praha

 

Dobrý den.
S obchodem jsem byla velmi spokojená. Výborná komunikace, rychlá dodávka. Objednala jsem svatební sklenice a jsou tak nádherné, že se mě je ani nechce darovat. Chci také tu krásu doma mít a určitě si něco pro sebe objednám. Děkuji.

Jitka Dlouhá, Žďár nad Sázavou

 

S Tovarom a s dodaním od Artcrystal, som nadmieru spokojný. Celý proces dodávania prebieha veľmi rýchlo a kvalitne a s kvalitou samotného tovaru sú samozrejme spokojný aj moji klienti.
Ďakujeme za úsilie, ktoré pre nás vykonávate.
s úctou
Fridrich Peter, Feng Shui International Ltd., Frýdek-Místek

 

V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve.
S pozdravem a s přáním mnoha spokojených zákazníků
Marie Dvořáková, Chlumčany

 

Dobrý den,
byla jsem spokojená nejen s průběhem celé dodávky, ale i s výrobkem - lustrem, který je v interiéru skutečnou ozdobou.
Zdraví
Eva Nováková, Praha

 

Dobrý den,
s nákupem ve Vašem e-shopu jsme byla naprosto spokojená jak z hlediska komunikace a rychlosti vyřízení objednávky, tak i následně s dodaným zbožím. Sklenice jsou nádherné, nám posloužily jako svatební a sklidili obdiv mnoha svatebních hostů. Děkuji! S pozdravem
Katka Knížková, Hradec Králové

Potrebujete poradiť?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Lenka Zikanova Lenka Zikánová
 T: (SK) +421 948 303 039
 T: +420 602 300 315
 M: zikanova@artcrystal.cz
 Skype-Viber-WhatsApp​

FIRMA PROŠKOLENÁ PRE MONTÁŽ LUSTROV NA SLOVENSKU

Alino Vrabel Alino Vrábel
 T: (SK) +421 911 777 922
 M: avrabel@ajc.sk

Referencie našich zakazníkov

 • Ing. Guráň Jaroslav, Lipt. Mikuláš

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý deň, ďakujeme za promptné vybavenie zásielky, všetko došlo v poriadku. Luster je nádherný, prikladám foto. Teším sa na ďalšiu zaujímavú ponuku od Vás, prajem hodne zdravia a veľa spokojných zákazníkov s Vašimi výrobkami. Obdivovateľ Vašich umeleckých skvostov.
 • Miloš Potočný, Tatranská Lomnica

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý deň pani Zikánová, tak konečne sa mi podarilo zrealizovat montáž lustra a svietidiel v našich nových kancelárskych priestoroch. Vytěšujeme sa, je to krásny doplňok. Ďakujem za sprocesovanie a prajem Vam všetko dobré.
 • Vlasta Hökl, Lubica

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý deń pani Borufková, mnohokrát ďakujem za suprové vybavenie mojej objednávky. Svietidlá dośli v poriadku a my si uz v plnej paráde vychutnávame ich skvostnost. Su v skutku nádherné.... ďakujem. Určite sa este ozvem, potrebujeme este zopár svietidiel.
 • Jana Pipasová, Hažlín

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý deň, ďakujeme krásne za luster. Je nádherný. Krásna práca!!! Prajem vám veľa osobných a pracovných úspechov. Hlavne veľa zdravia!
 • Renata Sobkuliaková, Bratislava

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý deň pani Borufková, v piatok nám bol doručený Váš luster. Prišiel v poriadku, je prekrásny. Ďakujem za kvalitný a príjemný prístup. Zdravím vás.
 • Dana Reimer, Heinsberg, DE

  Hodnotenie: 5 / 5
  Vážená paní Mikulášová, dnes jsem obdržela oba nádherné lustry, manžel i já jsme oba nadšeni. Velice  Vám děkuji za perfektní práci, perfektní balení lustrů a excelentní kvalitu. Opravdu překrásná česká práce! Jsem opravdu velice spokojená a budu vás doporučovat dál. Srdečně Vás zdravím
 • Thea Erber, Ottendorf , AUT

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, Lenko, rádi bychom Vám složili kompliment. Vaše svítidla jsou opravdu krásná a výborně provedená. Vše fungovalo prvotřídně během objednání. Vaše osobní asistence, telefonáty, e-mailová komunikace je jednoznačně perfektní. Vaši firmu srdečně doporučíme.
 • Harriet L., Puissalicon, FRA

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den Lenko, lustr je tu a je naprosto úžasný! Moje máma je v sedmém nebi, naprosto nadšená... je krásný, říká. Až budu moc, pošlu foto. Děkuji moc za vše, příští rok objednáme 2 další, jiné lustry. Vaše služby byly bezvadné. Ještě jednou díky za všechno.
 • Jarka Netíková, N. Poddvorov, CZ

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová,ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Halina Dubická, Chelm, PL

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den paní Lenko, chtěla jsem vás informovat, že v sobotu jsem dostala svoje lustry. Jsou velmi krásné. Lustry přijeli nepoškozené, byli výborně zabalené. Velice vám děkuji za rychlé a profesionální služby. Budu vás doporučovat dalším přátelům, protože spolupráce s vámi je radost.
 • Christina Graeven, Feffernitz, AUT

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, lustr jsme obdrželi v pořádku, už visí na stropě v našem obývacím pokoji. Je opravdu krásný a velmi pěkně do místnosti pasuje. Já a můj manžel jsme se vším, od nákupu až po dodávku, velmi spokojení a můžeme jen doporučit.
 • Małgorzata Wujcik, Płock, PL

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, právě jsme obdrželi naši objednávku a jsme velmi spokojeni s vysokou kvalitou výrobků, balením a rychlým doručením. Děkujeme za dobrou spolupráci a Vaši společnosti přejeme hodně štěstí.
 • Natali Mocrac, Kišinev

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, obdrželi jsme naše svítidla a chtěli bychom vám poděkovat za spolupráci s vámi. Lustry jsou velmi pěkné a elegantní. Jsme rádi, že jsme udělali správnou volbu a objednali svítidla od Vás. Pravděpodobně později se na vás znovu obrátíme. Srdečné pozdravy.
 • Klára Steinerová, Praha, CZ

  Hodnotenie: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části výrobku byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Eva Vášová, Praha, CZ

  Hodnotenie: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Jana Černá, Velký Újezd, CZ

  Hodnotenie: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Dostávajte novinky do e-mailu

Predvoľby súkromia

Súbory cookie používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, na analýzu jej výkonu a na zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme používať nástroje a služby tretích strán a zozbierané údaje sa môžu prenášať partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na "Prijať všetky súbory cookie" vyjadrujete súhlas s týmto spracovaním. Nižšie nájdete podrobné informácie alebo môžete upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie