AKCE: čistič na svítidla ZDARMA ke každé objednávce do 31. 12. 2021. Více informací ZDE >>

Křišťálové svítidlo broušené EL6312495

Kategorie: Celobroušené lustry

Proč je cena rozdílná?

Zlaté provedení 
vychází z přirozené barvy kovu - mosazi - ze které jsou kovové díly vyrobeny.

Stříbrné provedení 
pro dosažení stříbrné barvy je na mosazný díl nanesena vrstva niklu. O cenu této výrobní operace je stříbrné provedení dražší.

Provedení produktů

Zlatý

Kód: EL6312495

108 454 Kč

Stříbrný

Kód: EL6312495Ni

114 964 Kč

   garance 5 letoriginalmade in czech republic

Parametry produktu
Průměr: 105 cm
Výška (bez řetězu): 80 cm
Hmotnost: 27 kg
Počet žárovek: 24
Max. příkon/patice: 24x40W (E14)+1x60 (E27)

 

doprava zdarma Doprava zdarma
LED Vhodné i pro LED žárovky
bez zarovek Dodávané bez žárovek
garance kvality Garance kvality

Klasický křišťálový lustr s 24 hladkými skleněnými rameny ve třech patrech vás okouzlí broušenými miskami, krásnými ručně tvarovanými skleněnými detaily i ověsy z křišťálového skla, které díky obsahu PbO lomí denní i umělé světlo do všech odstínů spektra. Svítidlo rozzáří každý interiér, je vhodné do velkých místností s vysokým stropem. Nabízíme zlaté i stříbrné provedení.

   garance 5 letoriginalmade in czech republic

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Nový dotaz k produktu Křišťálové svítidlo broušené EL6312495

Zákazníci kupují k tomuto svítidlu také

Reference našich zákazníků

  • Eva Chovancová, Opava

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
  • Jana Vojáčková, Praha

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
  • Miroslav Flax, Plzeň

    Hodnocení: 5 / 5
    Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
  • Jana Černá, Velký Újezd

    Hodnocení: 5 / 5
    Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
  • Jan Hrubeš, Most

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
  • Eva Beránková, Kraslice

    Hodnocení: 5 / 5
    Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
  • Jaroslav Slavík, Praha

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
  • Marie Dvořáková, Chlumčany

    Hodnocení: 5 / 5
    V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
  • Dana Geržová, Šternberk

    Hodnocení: 5 / 5
    Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
  • Hana Žítková, Předměřice

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
  • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

    Hodnocení: 5 / 5
    Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
  • Zdena Soukupová, Praha

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
  • Eva Vášová, Praha

    Hodnocení: 5 / 5
    Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
  • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
  • Klára Steinerová, Praha

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
  • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

    Hodnocení: 5 / 5
    Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení