Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 29. 07. 2024. Více informací ZDE >>

Instalace svítidel ArtCrystal Tomeš - domy a byty

Vybrali jsme zajímavé projekty na kterých jsme se podíleli v rámci instalací osvětlení.

Luxusní vila Praha (video)

Luxusní vila Praha (video)

Realizace vybavení svítidly do interiéru luxusní vily na klíč. Klient nás navštívil na vzorkové prodejně, kde jsme vybírali osvětlení do každé místnosti domu. Všechna vybraná svítidla byla ze základních nabízených modelů upravená speciálně pro klienta na míru do designu interiéru jednotlivých místností. Tím pádem se jedná o jedinečné kousky, které nikde jinde nenajdete. V celém domě jsou tak k vidění křišťálové lustry, stropní svítidla, barevné lustry, nástěnná svítidla a lampy. Po dokončení montáže svítidel je zřejmé, že křišťálové osvětlení je dominantou každé místnosti tohoto nádherného domu. Zajímavostí této realizace je určitě černý lustr nad bazénem, osvětlení sloupů a velké obdélníkové svítidlo v hale, které je ověšeno bezmála 2500 křišťálových koulí a dále hruškové svítidlo nad schodištěm, doplněné nástěnnými svítidly ve stejném designu.

Čtěte více...

Soukromá rezidence u Plzně (video)

Soukromá rezidence u Plzně (video)

Do kompletně opraveného a zrekonstruovaného zámečku u Plzně, který bude sloužit jako soukromá rezidence majitele jsme společně s designéry vybrali a instalovali celou škálu našich křišťálových svítidel. Velké společenské místnosti a jídelny jsou nyní osvětleny klasickými křišťálovými lustry různých velikostí průměrů a výšek. Ložnice a soukromé prostory jsou osazeny stylovými lustry typu Marie Terezie. Designově výrazné místnosti dostaly i designově výrazná svítidla v černých a tmavě modrých barvách. V prostorách chodeb našla své uplatnění křišťálová stropní košová svítidla. Všechny interiéry jsou skvěle doladěny jak nábytkem a dekoracemi, tak i stylovými svítidly.

Čtěte více...

Lustry pro rodinný dům ve Varšavě

Lustry pro rodinný dům ve Varšavě

Zatímco trendy v designu interiéru přichází a odchází, klasický styl zůstává v kurzu, a to díky svému nadčasovému šarmu, který oslovuje lidi napříč generacemi

Čtěte více...

Loft Mnichov

Loft Mnichov

Moderní loftový interiér a křišťálové svítidlo? Protiklady se zkrátka přitahují a když se spojí dohromady, vznikne jedinečný a inspirující celek. Náš nejnovější projekt v Mnichově je živým důkazem toho, jak mohou tyto prvky fungovat v dokonalé harmonii.

Čtěte více...

Dům v Rakousku

Dům v Rakousku

Zákazník z malebné vesničky na jihu Rakouska se rozhodl, že si pro svůj nový dům vybere osvětlení té nejvyšší kvality. Pro celý tým ArtCrystal bylo potěšením, že mohli jeho moderní interiéry doplnit celkem devíti křišťálovými svítidly od chodby až po ložnici.

Čtěte více...

Vila Poděbrady

Vila Poděbrady

Prvotní koncept osvětlení nám představil klient. Jeho představu formoval obrázek, který našel na internetu a vzbudil jeho touhu po tomto konkrétním designu. Celý proces od návrhu až po montáž křišťálového svítidla byl náročný, ale výsledek stál za to. Nyní je soukromá vila v Poděbradech domovem pro toto jedinečné svítidlo, které přináší radost svému majiteli s každým rozsvícením.

Čtěte více...

Vila Benátky n/Jiz.

Vila Benátky n/Jiz.

Kompletní vybavení luxusní residence soukromého majitele. V objektu byla instalováno mnoho různých lustrů a svítidel. Od menších lustrů do jednotlivých místností až po velké centrální svítidlo do hlavního obývacího prostoru. Vše kompletně vyrobeno na zakázku a podle designu jednotlivých prostor.

Čtěte více...

Apartmán Chorvatsko

Apartmán Chorvatsko

Společnost ArtCrystal nedávno úspěšně nainstalovala křišťálové lustry v novém apartmánu na chorvatském pobřeží. Klient měl konkrétní požadavky na osvětlení všech částí svého bytu. Naše tým navrhl několik možností svítidel pro každou místnost na základě fotek, které nám zaslal.

Čtěte více...

Vila Polsko

Vila Polsko

Nově zrekonstruovaná městská vila v Polsku byla kompletně vybavena lustry od naší firmy. Byl použit téměř celý sortiment našich svítidel. V každé místnosti byl použit jiný typ lustru. Od klasických křišťálových lustrů, přes odlitkové lustry až po stropní svítidla z drobných krystalků. Dominantou domu se stal lustr nad hlavním schodištěm domu, který osvětluje malby podél celého schodiště.

Čtěte více...

Rezidence Katar

Rezidence Katar

Velice zajímavá zakázka vybavení katarské rezidence křišťálovými lustry. Na tyto křišťálová svítidla byl použit pouze výběrový křišťál nejvyšší kvality a vzhledem k podnebí i zesílená povrchová úprava všech dílů lustrů. Všechny lustry krásně ladí s designem jednotlivých místností.

Čtěte více...

 • 1
 • 2

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook      instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení