Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 27. 05. 2024. Více informací ZDE >>

Realizace projektů ArtCrystal Tomeš - komerční a veřejné prostory

Vybrali jsme zajímavé projekty na kterých jsme se podíleli v rámci instalací osvětlení.

Svítidla pro Bistro Bianco, Kruszwica (PL)

Svítidla pro Bistro Bianco, Kruszwica (PL)

Bistro Bianco v polském městě Kruszwica není jen místem pro milovníky dobrého jídla a lahodných dezertů. Pokud hledáte pro svou svatbu, oslavu nebo banket jedinečné místo s nezapomenutelnou atmosférou, společenský sál v Bistro Bianco předčí vaše veškerá očekávání.

Čtěte více...

Zasedací sál radnice - Brno

Zasedací sál radnice - Brno

Po dlouhých a intenzivních pracích, byla dokončena rekonstrukce zasedacího sálu radnice v Brně, která se nachází v areálu Nové radnice. Jedním z klíčových prvků tohoto projektu bylo vytvoření dobového lustru, který by co nejvíce zapadal do celkového konceptu rekonstrukce a svítil v souladu s původními malbami. Nešlo jen o estetický doplněk, ale také o způsob, jak podtrhnout krásu obnovených maleb.

Čtěte více...

Hotel Šanov

Hotel Šanov

Představte si hotel, jehož Spa & Wellness centrum je synonymem pro relaxaci a odpočinek, kde každý krok vaší cesty k uvolnění a harmonii je podtržen dokonale promyšleným designem. V tomto hotelu není osvětlení pouze praktickou nutností, ale stává se klíčovým prvkem, který dotváří atmosféru a zvyšuje celkový zážitek z pobytu.

Čtěte více...

Penzion Na Sklepích Chrudim

Penzion Na Sklepích Chrudim

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion Na Sklepích se nachází v královském městě Chrudim v Pardubickém kraji. Pobyt hostům zpříjemní krásné pokoje nebo rodinný či svatební apartmán. V tomto luxusním penzionu jsme instalovali zakázkově vyrobená stropní svítidla do restaurace. Dále jsme namontovali svítidlo "křišťálový déšť" do prostoru haly v prvním patře penzionu. Celkový výsledek dopadl skvěle.

Čtěte více...

Lázeňský dům Busko-Zdrój (PL)

Lázeňský dům Busko-Zdrój (PL)

Busko-Zdrój je jedním z nejlepších polských lázeňských míst, jehož největším bohatstvím je voda s obsahem síry, jodu a bromidů. Hlavní sál jednoho z lázeňských domů ozdobilo naše impozantní stropní svítidlo ve tvaru hrušky s 68 žárovkami a výškou přes 3 metry. Celý prostor doplňuje 32 skleněných lustrů a několik spirálových stropních svítidel.

Čtěte více...

Bar Praha

Bar Praha

Do stylového baru poblíž Václavského náměstí v Praze jsme po dohodě s designérem tohoto prostoru vyrobili a namontovali jeho stylové osvětlení. Nad centrální bar jsme instalovali hranaté stropní ověsové svítidlo na míru. Do chodeb pak kulatá košová stropní svítidla. Jako doplněk na stolky pak lampy z drobných křišťálových ověsků a podlahové lampy.

Čtěte více...

Knížecí palác Zagan Polsko

Knížecí palác Zagan Polsko

Knížecí palác v Zaganu (PL) , nazývaný perlou baroka Lubuského kraje byl postavený v 17. století a obklopený historickým anglickým parkem. V současnosti slouží jako veřejné a kulturní centrum. Do hlavního sálu této historické budovy jsme po jeho rekonstrukci instalovali osvětlení v podobě dobově vyrobených křišťálových lustrů a nástěnných lamp.

Čtěte více...

Restaurace Bad Ischl Rakousko

Restaurace Bad Ischl Rakousko

Zajímavý interiér restaurace v rakouském městě Bad Ischl jsme doplnili křišťálovými lustry typu Marie Terezie v kombinaci s nástěnnými svítidly stejného typu. V druhé části restaurace jsme instalovali stropní svítidla z drobných krystalků ve tvaru koše. Celá kompozice působí velice pěkně.

Čtěte více...

Radnice Semily

Radnice Semily

Do obřadní síně radnice v Semilech jsme dodali nové křišťálové osvětlení z naší nové produktové řady. Hlavní sál osvětluje křišťálový lustr se žárovkami ve dvou řadách nad sebou a pět nástěnných svítidel. V předsálí jsou umístěny dva stejné modely ze stejné produktové řady, takže celé osvětlení těchto prostor působí uceleným dojmem.

Čtěte více...

Zámek Sliwniki Polsko

Zámek Sliwniki Polsko

Dlouho chátrající polský zámek Sliwniki se dočkal kompletní rekonstrukce když si ho jako své nové sídlo zakoupil jeho nový majitel. Jedním z nejvýraznějších prvků jeho vnitřního vybavení je námi dodaný velký křišťálový lustr do hlavního sálu zámku. Lustr typu "Marie Terezie" s výškou přes 2,5 m, 72 žárovkami a váhou přes 400kg se na místě instaloval 2 dny.

Čtěte více...

 • 1
 • 2

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení