Krása a dokonalý třpyt českých křišťálových lustrů na vlastní oči - sobota 1. 4. 2023. Více informací ZDE >>

Instalace svítidel Artcrystal Tomeš - domy a byty, komerční a veřejné budovy


Vybrali jsme zajímavé projekty domů a bytů, komerčních a veřejných budov na kterých jsme se podíleli v rámci instalací osvětlení.

no alt
no alt

 

 

Luxusní vila Praha (video)

Luxusní vila Praha (video)

Realizace vybavení svítidly do interiéru luxusní vily na klíč. Klient nás navštívil na vzorkové prodejně, kde jsme vybírali osvětlení do každé místnosti domu. Všechna vybraná svítidla byla ze základních nabízených modelů upravená speciálně pro klienta na míru do designu interiéru jednotlivých místností. Tím pádem se jedná o jedinečné kousky, které nikde jinde nenajdete. V celém domě jsou tak k vidění křišťálové lustry, stropní svítidla, barevné lustry, nástěnná svítidla a lampy. Po dokončení montáže svítidel je zřejmé, že křišťálové osvětlení je dominantou každé místnosti tohoto nádherného domu. Jako zajímavostí této realizace je určitě černý lustr nad bazénem a osvětlení sloupů. Velké obdélníkové svítidlo v hale, Které je ověšeno bezmála 2500 křišťálových koulí a hruškové svítidlo nad schodištěm, doplněno nástěnnými svítidly ve stejném designu.

Čtěte více...

Soukromá rezidence u Plzně (video)

Soukromá rezidence u Plzně (video)

Do kompletně opraveného a zrekonstruovaného zámečku u Plzně, který bude sloužit jako soukromá rezidence majitele jsme společně s designéry vybrali a instalovali celou škálu našich křišťálových svítidel. Velké společenské místnosti a jídelny jsou nyní osvětleny klasickými křišťálovými lustry různých velikostí průměrů a výšek. Ložnice a soukromé prostory jsou osazeny stylovými lustry typu Marie Terezie. Designově výrazné místnosti dostaly i designově výrazná svítidla v černých a tmavě modrých barvách. V prostorách chodeb našla své uplatnění křišťálová stropní košová svítidla. Všechny interiéry jsou skvěle doladěny jak nábytkem a dekoracemi, tak i stylovými svítidly.

Čtěte více...

Vila Benátky n/Jiz.

Vila Benátky n/Jiz.

Kompletní vybavení luxusní residence soukromého majitele. V objektu byla instalováno mnoho různých lustrů a svítidel. Od menších lustrů do jednotlivých místností až po velké centrální svítidlo do hlavního obývacího prostoru. Vše kompletně vyrobeno na zakázku a podle designu jednotlivých prostor.

Čtěte více...

Vila Polsko

Vila Polsko

Nově zrekonstruovaná městská vila v Polsku byla kompletně vybavena lustry od naší firmy. Byl použit téměř celý sortiment našich svítidel. V každé místnosti byl použit jiný typ lustru. Od klasických křišťálových lustrů, přes odlitkové lustry až po stropní svítidla z drobných krystalků. Dominantou domu se stal lustr nad hlavním schodištěm domu, který osvětluje malby podél celého schodiště.

Čtěte více...

Rezidence Katar

Rezidence Katar

Velice zajímavá zakázka vybavení katarské rezidence křišťálovými lustry. Na tyto křišťálová svítidla byl použit pouze výběrový křišťál nejvyšší kvality a vzhledem k podnebí i zesílená povrchová úprava všech dílů lustrů. Všechny lustry krásně ladí s designem jednotlivých místností.

Čtěte více...

Moderní novostavba

Moderní novostavba

Interiér moderní novostavby rodinného domu dotváří na míru vyrobené osvětlení z naší firmy. Dominantou obývacího prostoru je kruhové stropní svítidlo jehož dlouhé křišťálové ověšení evokuje svítící déšť. Stejného efektu je dosaženo na bočních skleněných částech schodiště. Kuchyň a jídelnu osvětlují moderní svítidla z kroucených skleněných ramen.

Čtěte více...

Vila Praha

Vila Praha

Interiér této vily v Praze zdobí několik krásných křišťálových lustrů od nás. Do každé místnosti nebo prostoru jsme spolu se zákazníkem vybrali lustr, který koresponduje jejím s designem a určením. Celkově se podařilo celý dům sladit do jednotného stylu osvětlení.

Čtěte více...

Moderní novostavba Praha

Moderní novostavba Praha

Komerční prostory soukromé firmy u Prahy. Přání zákazníka bylo vyplnit prázdný prostor vedle schodiště. Realizace vznikala od nákresů designu svítidla přes výrobu až po jeho instalaci. Toto jedinečné svítidlo neuvidíte jinde na světě. Designová spirála je tvořena skleněnými šípy, které se ve dvou řadách stáčí do sebe.

Čtěte více...

Vila Varšava

Vila Varšava

Ve zrekonstruované vile ve Varšavě našlo uplatnění celé spektrum typů námi prodávaných svítidel. Do hlavního obývacího prostoru jsme namontovali křišťálové lustry typu "Marie Terezie". V jídelně našel své místo skleněný křišťálový lustr. Na chodbách a schodištích jsou umístěna svítidla z drobných křišťálových krystalů. V pracovně majitele domu pak svítí mosazný odlitkový lustr, který doplňuje stylové vybavení.

Čtěte více...

Nový dům Praha

Nový dům Praha

Nově postavený rodinný dům v Praze jsme vybavili křišťálovými stropními svítidly. Do každé místnosti jiný byl vybrán jiný tvar stropního svítidla, které spojuje materíál ze kterého jsou vyrobeny - český křišťál. Ten znásobí sílu světla ze žárovek a dodává jednotlivým pokojům neopakovatelnou atmosféru.

Čtěte více...

Hotel Šanov

Hotel Šanov

Zámecký hotel Chateau Šanov se rozprostírá v krásné přírodě Středočeského kraje. Poskytuje vynikající zázemí pro romantické pobyty, relaxaci a odpočinek od každodenních povinností v pětihvězdičkovém standardu. V tomto hotelu se Spa & Wellness centrem jsme realizovali stylové osvětlení restaurace, loby baru a hlavních chodeb.

Čtěte více...

Penzion Na Sklepích Chrudim

Penzion Na Sklepích Chrudim

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion Na Sklepích se nachází v královském městě Chrudim v Pardubickém kraji. Pobyt hostům zpříjemní krásné pokoje nebo rodinný či svatební apartmán. V tomto luxusním penzionu jsme instalovali zakázkově vyrobená stropní svítidla do restaurace. Dále jsme namontovali svítidlo "křišťálový déšť" do prostoru haly v prvním patře penzionu. Celkový výsledek dopadl skvěle.

Čtěte více...

Lázeňský dům Busko-Zdrój (PL)

Lázeňský dům Busko-Zdrój (PL)

Busko-Zdrój je jedním z nejlepších polských lázeňských míst, jehož největším bohatstvím je voda s obsahem síry, jodu a bromidů. Hlavní sál jednoho z lázeňských domů ozdobilo naše impozantní stropní svítidlo ve tvaru hrušky s 68 žárovkami a výškou přes 3 metry. Celý prostor doplňuje 32 skleněných lustrů a několik spirálových stropních svítidel.

Čtěte více...

Bar Praha

Bar Praha

Do stylového baru poblíž Václavského náměstí v Praze jsme po dohodě s designérem tohoto prostoru vyrobili a namontovali jeho stylové osvětlení. Nad centrální bar jsme instalovali hranaté stropní ověsové svítidlo na míru. Do chodeb pak kulatá košová stropní svítidla. Jako doplněk na stolky pak lampy z drobných křišťálových ověsků a podlahové lampy.

Čtěte více...

Knížecí palác Zagan Polsko

Knížecí palác Zagan Polsko

Knížecí palác v Zaganu (PL) , nazývaný perlou baroka Lubuského kraje byl postavený v 17. století a obklopený historickým anglickým parkem. V současnosti slouží jako veřejné a kulturní centrum. Do hlavního sálu této historické budovy jsme po jeho rekonstrukci instalovali osvětlení v podobě dobově vyrobených křišťálových lustrů a nástěnných lamp.

Čtěte více...

Restaurace Bad Ischl Rakousko

Restaurace Bad Ischl Rakousko

Zajímavý interiér restaurace v rakouském městě Bad Ischl jsme doplnily křišťálovými lustry typu Marie Terezie v kombinaci s nástěnnými svítidly stejného typu. V druhé části restaurace jsme instalovali stropní svítidla z drobných krystalků ve tvaru koše. Celá kompozice působí velice pěkně.

Čtěte více...

Radnice Semily

Radnice Semily

Do obřadní síně radnice v Semilech jsme dodali nové křišťálové osvětlení z naší nové produktové řady. Hlavní sál osvětluje křišťálový lustr se žárovkami ve dvou řadách nad sebou a pět nástěnných svítidel. V předsálí jsou umístěny dva stejné modely ze stejné produktové řady, takže celé osvětlení těchto prostor působí uceleným dojmem.

Čtěte více...

Zámek Sliwniki Polsko

Zámek Sliwniki Polsko

Dlouho chátrající polský zámek Sliwniki se dočkal kompletní rekonstrukce když si ho jako své nové sídlo zakoupil jeho nový majitel. Jedním z nejvýraznějších prvků jeho vnitřního vybavení je námi dodaný velký křišťálový lustr do hlavního sálu zámku. Lustr typu "Marie Terezie" s výškou přes 2,5 m, 72 žárovkami a váhou přes 400kg se na místě instaloval 2 dny.

Čtěte více...

Zámek Oslavany

Zámek Oslavany

Do obřadní síně zámku v Oslavanech u Brna jsme dodali krásný mosazný odlitkový lustr a osm mosazných nástěnných svítidel ve stejném designu. V zámku se nachází také muzeum se stálou expozicí Historie hornictví a energetiky, hasičské muzeum a muzeum krátkých palných zbraní. V západním křídle je v současné době Městský zámecký pivovar a restaurace.

Čtěte více...

Hotel Litomyšl

Hotel Litomyšl

V hotelu Dalibor v Litomyšli jsme realizovali osvětlení vstupní haly hotelu a hotelového baru. V baru hotelu byly nainstalována křišťálová nástěnná svítidla typu "Marie Terezie". Do vstupní haly a recepce hotelu byly vybrány "nezničitelné" mosazné odlitkové lustry a nástěnná svítidla, které doplnily barvy a materiály v této části hotelu.

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Dostávejte aktuality v e-mailu

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení