AKCE: čistič na svítidla ZDARMA ke každé objednávce do 31. 12. 2023. Více informací ZDE >>

Magazín o křišťálových lustrech a svítidlech


Inspirace, rady, tipy, doporučení. Jak poznat pravý křišťálový lustr? Nemá velkou spotřebu el. energie? Hodí se do vašeho interiéru? Prostě vše o našich křišťálových svítidlech.

 

To pravé světlo Vánoc - křišťálová elegance pro Váš domov

To pravé světlo Vánoc - křišťálová elegance pro Váš domov

23. 11. 2023 10:48:26

Když se vůně vanilky a skořice z vánočního cukroví rozvoní domovem, jasně nám dává signál, že jedny z nejkrásnějších svátků v roce klepou na dveře. Vánoce jsou obdobím, kdy se rodiny a přátelé setkávají u svátečního stolu, sdílí radostné chvíle a vytváří jedinečné vzpomínky.

Čtěte více...

Luxusní osvětlení do ložnice - křišťálový lustr

Luxusní osvětlení do ložnice - křišťálový lustr

12. 10. 2023 10:49:10

Osobní prostor jako je ložnice je místem, kde se odráží naše jedinečnost. Je to svatyně klidu a pohody, kde najdeme útočiště před ruchem světa. A právě proto by měla být ložnice místo, které nás je schopno potěšit nejen svou funkcí, ale také svým vzhledem. A co jiného by mohlo vytvořit tak dokonalou atmosféru jako luxusní osvětlení? Představte si, jak se po náročném dni ponoříte do oázy klidu, kde vás obklopuje jemné světlo, které září z nádherných křišťálových lustrů.

Čtěte více...

Artcrystal Tomeš na FOR ARCH 2023

Artcrystal Tomeš na FOR ARCH 2023

26. 9. 2023 12:12:35

Na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH 2023 v Praze jsme představili nejnovější modely křišťálových lustrů, které kromě nadčasového designu ukazují, že křišťál a moderní technologie jdou dohromady.

Čtěte více...

Svítidla do interiéru venkovského domu nebo chalupy

Svítidla do interiéru venkovského domu nebo chalupy

11. 9. 2023 10:48:42

Pokud žijete na venkově nebo máte chalupu, kterou si chcete povýšit na útulný venkovský domov, určitě jste už přemýšleli o tom, jakým způsobem můžete přetvořit její interiér tak, aby odrážel rustikální kouzlo a autenticitu venkovského života. Jedním z nejdůležitějších aspektů, kterým byste měli věnovat zvláštní pozornost, jsou světla. Osvětlení nejenom osvětluje naše domovy, ale také vytváří atmosféru a vyzařuje estetiku, které chceme dosáhnout.

Čtěte více...

Odhalte tajemství elegance: Světelný design a kouzlo křišťálových lustrů

Odhalte tajemství elegance: Světelný design a kouzlo křišťálových lustrů

15. 8. 2023 10:29:18

Je fascinující, jak něco tak základního jako je světlo, může dramaticky proměnit výraz a atmosféru jakékoliv místnosti. Myslím, že si my všichni uvědomujeme, jak významnou roli světlo hraje v našem životě. Avšak skutečně si uvědomujeme podstatnou roli, kterou světlo hraje při tvorbě prostoru? V tomto článku se ponoříme do světa světelného designu a prozkoumáme jeden z nejkrásnějších a nejefektnějších způsobů, jak osvětlit prostor - křišťálový lustr.

Čtěte více...

Spojení luxusu a jedinečnosti v přímořském apartmánu na chorvatském pobřeží

Spojení luxusu a jedinečnosti v přímořském apartmánu na chorvatském pobřeží

17. 7. 2023 14:37:24

Firma ArtCrystal před začátkem léta dokončila úspěšnou instalaci křišťálových svítidel v novém moderně zařízeném apartmánu na chorvatském pobřeží. Významný klient měl konkrétní a velmi specifické požadavky na osvětlení svého obývacího pokoje, ložnice, jídelny, chodby a koupelny. Klient požadoval vybavení celého apartmánu svítidly navrženými na míru do každého z pokojů. Naši specialisté podle zaslaných fotografií navrhli do interiéru několik možných alternativ, na základě kterých vybrali společně s klientem nejlepší z nich pro realizaci.

Čtěte více...

Jak zařadit křišťálový lustr do aktuálních trendů

Jak zařadit křišťálový lustr do aktuálních trendů

6. 6. 2023 14:21:45

Hledáte inspiraci pro nový, svěží a elegantní vzhled vašeho interiéru? Pokud tomu tak je, pak jste na správném místě! V tomto článku se podíváme na současné trendy ve světě interiérového designu a ukážeme si, jak lze tyto trendy kombinovat s křišťálovými lustry.

Čtěte více...

Jednotlivé typy místností a křišťálový lustr

Jednotlivé typy místností a křišťálový lustr

4. 5. 2023 15:03:53

O křišťálových lustrech koluje mnoho mýtů. Podle některých názorů se hodí jen do tradičních interiérů, a to ještě pouze do některých místností, protože víc než jeden by už byl na domácnost příliš. Omyl. Dokonce dvojnásobný. První jsme si už vysvětlili v minulém článku, druhý uvedeme na pravou míru dnes. Dozvíte se také, jak pracovat se světelným designem v komerčních prostorách i kterak využít unikátní vlastnosti křišťálu.

Čtěte více...

Křišťálové lustry mohou být i barevné

Křišťálové lustry mohou být i barevné

4. 4. 2023 08:55:45

Křišťálové lustry jsou zpravidla spojovány s klasickým a tradičním designem, ale existují i jiné varianty. Extravagantnější, odvážnější a pro mnoho lidí i zajímavější – barevné. Hledáte neotřelý prvek, kterým byste oživili svou domácnost? Třeba jste ho právě našli. Přesvědčte se.

Čtěte více...

Moderní svítidla do kuchyně

Moderní svítidla do kuchyně

7. 3. 2023 12:45:40

Kuchyně už dávno neslouží pouze k vaření a konzumaci jídla. Dnes představuje pomyslné srdce domácnosti, kde trávíme značnou část času. Jak s rodinou, tak s přáteli. A nedílnou součástí moderní kuchyně jsou i moderní svítidla.

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

popup