Naši partneři

 

italier1
italierlogonew

Když se spojí talenty Italier Interiors a ArtCrystal Tomeš vzniká okouzlující synergie plná umělecké elegance a designového mistrovství. V Italier Interiors vnímáme design jako umění, kde každý detail hraje klíčovou roli. S hrdostí spolupracujeme s firmou, která sdílí naše nadšení a touhu po dokonalosti, jako je ArtCrystal.

Tato spolupráce přináší luxusní nábytek od italských mistrů, doplněný o sklářské skvosty, které tvoří nejen osvětlení z křišťálu, ale i světelné umělecká díla, jež oslní svou krásou.

 

Spojení dvou značek, Italier Interiors a ArtCrystal Tomeš, otevírá nové rozměry pro vybavení vašeho interiéru, přinášejíc nejen sofistikovanou estetiku, ale i pohodlí a harmonii. Díky této brilantní spolupráci máte nyní možnost prozkoumat umění a design pod jednou střechou, čímž vytváříte unikátní a pohlcující zážitek pro všechny vaše smysly.


 italier2


Ponořte se do světa umění a designu v showroomu ArtCrystal, kde můžete obdivovat i náš nábytek z dílny Italieru, který je zde vystaven. A můžete si ho prohlédnout. Díky spolupráci Italier Interiors a ArtCrystal Tomeš získávají klienti řadu výhod, včetně exkluzivní VIP karty Italier Interiors x ArtCrystal. Tuto kartu můžete získat nyní přímo v showroomu ArtCrystal, což vám otevře dveře k mnoha výhodám a privilegiím spojeným se značkou Italier Interiors.

 Italier Interiors: Umělecká vize pro vaše interiéry

italier3

 

Naší prioritou je vždy zákazník a jeho individuální potřeby, díky čemuž dokážeme nejen vyhovět, ale i překonat očekávání. S pomocí 3D vizualizací společně najdeme řešení, které bude přesně odpovídat vašemu vkusu a uměleckým představám, a následně jej realizujeme.

Nabízíme také služby v rámci interiérů na klíč, jejichž oblíbenost každoročně roste. Importujeme kvalitní italský designový nábytek od prestižních značek a specializujeme se na zámecký a klasický styl, který je naší významnou doménou. Nabízíme také glamour a moderní nábytek, který je elegantní, nadčasový a vyroben v nejvyšší možné kvalitě. 

 

 

italier4
Inspiraci a trendy čerpáme na světových veletrzích a dlouhodobě budujeme vztahy se zahraničními dodavateli, což zaručuje prvotřídní kvalitu vybraných italských značek. Naším cílem je vytvořit prostor, který bude nejen projevem vaší osobnosti, ale také místem, kde se budete cítit dobře. Prostor jako umělecké dílo.

Podívejte na naše stránky:

www.italier.cz

Lucie Votavová
+420 774 431 196
obchod@italier.cz

facebook.com/italiercz
instagram.com/italiercz

 

Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči do našeho showroomu.
Budeme se těšit na vaši návštěvu na adrese O. Nedbala 2902/32a, České Budějovice 370 05
PO-PÁ 9.00-17.00 hod. 

 

 

křistalove udoliCRYSTAL VALLEY

Na severu Čech se sklo a šperky vyrábějí po staletí. Přijeďte a poznejte proces tradiční výroby. Desítky firem, muzeí a škol jsou otevřené návštěvníkům.

Historie výroby skla na severu Čech se skládá z mnoha fascinujících příběhů, které se dnes zrcadlí ve stovkách živých dílen a v různorodosti sklářské a šperkařské výroby.

Sklo je identitou a esencí našeho kraje a patří k němu stejně jako porcelán k Míšni, whisky ke Skotsku nebo parfémy k Provence. Vítejte v Křišťálovém údolí!

www.crystalvalley.cz

kristalovy rajKŘIŠŤÁLOVÝ RÁJ - JABLONEC N.N.

Křišťálový ráj je místo, kde se "pod jednou střechou" seznámíte se všemi druhy bižuterie MADE IN JABLONEC, dále se dozvíte něco o její historii a současnosti, zkusiíte si vyrobit náhrdelník, nebo náramek, nebo třeba jen koupíte suvenýr z kraje bižuterie – zveme vás do prodejny.

Myšlenku ucelené nabídky bižuterní produkce z celého regionu oživil v roce 2010 Svaz výrobců skla a bižuterie a stal se zakladatelem bižuterního centra Palace Plus. Toto centrum postupně soustředilo obchodně nabídku bižuterie 45 výrobců pod značkou "Made in Jablonec".

Toto centrum české bižuterie, které propopjuje prodej s prezentačními akcemi Dílna inspirace, České vánoce a specializovanými workshopy semináře, nyní otevírá v nových prostorách pod značkou Křišťálový ráj.

www.kristalovyraj.cz

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení