Akce - Ke každé objednávce do 31.05.2021 od nás dostanete čistič na křišťálová svítidla ZDARMA. Klikni ZDE >>

Jak zaplatit svítidlo


Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby.
eshop platbyNabízíme platbu v hotovosti při převzetí zboží - dobírkou a osobním odběru, převodem peněz na náš účet nebo on-line platbou prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard nebo také platbu kartou pomocí online platební brány Paypal.

Platba při převzetí zboží - Dobírka nebo osobní odběr u nás
Zvolíte-li platbu dobírkou při převzetí zboží, uhradíte zásilku kurýrovi (řidiči) dopravní služby (PPL, Česká Pošta) v hotovosti. Zboží můžete uhradit v hotovosti také v případě osobního odběru u nás ve firmě.

Platba platební kartou. Nejrychlejší způsob, jak zaplatit
V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu standardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzváni k úhradě. Přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen proti zneužití šifrovacím algoritmem a je tedy naprosto bezpečný.
Můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku.

Platba převodem na náš účet
V případě zvolení platby převodem je nutné objednávku uhradit před zasláním zboží. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 43949451/0100, variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, zejména variabilní symbol. Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet.

PayPal
Zaplatíte vaší platební kartou pomocí online platební brány Paypal. Peníze budou ihned převedeny na náš účet.

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Vítězslav Tomeš  Vítězslav Tomeš
  T: +420 775 228 988
  M: vita.tomes@artcrystal.cz
PROJEKTOVÉ ZAKÁZKY 

what 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení