Akce - Ke každé objednávce do 31.05.2021 od nás dostanete čistič na křišťálová svítidla ZDARMA. Klikni ZDE >>

Lustry Swarovski Spectra

lustrový ověs swarovskiLustry s visačkou "SPECTRA® Swarovski®" garantují nejvyšší možnou kvalitu ve světě. Ověsy jsou vyráběny z opticky čistého skla zpracovaného na nejmodernějších brousících strojích.

Křišťálové lustry s ověsy od firmy Swarovski odráží celé světelné spektrum a vytváří tak neopakovatelnou atmosféru osvětleného prostoru. Jedinečná technologie výroby ověsů Spectra Swarovski dává takto ověšeným lustrům neopakovatelný vzhled.

Opticky čistý křišťál a dokonalá kvalita výbrusu ověsů i skleněných řetězů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nemůžete zakoupit kvalitnější křišťálový lustr než se značkou Spectra Swarovski. Potvrzení o původu a kvalitě se stává stále důležitější v dnešním maloobchodním prostředí. Spotřebitelé hledají kvalitní produkty, které pocházejí ze spolehlivých a důvěryhodných zdrojů.

Označením produktů visačkou "MADE WITH SPECTRA ® CRYSTAL" tak výrobci a prodejci tuto kvalitu garantují. Visačka potvrzující kvalitu odlišuje produkt od výrobků masového trhu a zajišťuje spotřebitelům, že si pořizují skutečnou křišťálovou kvalitu od firmy Swarovski.

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Vítězslav Tomeš  Vítězslav Tomeš
  T: +420 775 228 988
  M: vita.tomes@artcrystal.cz
PROJEKTOVÉ ZAKÁZKY 

what 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení