Akce - Ke každé objednávce do 31.05.2021 od nás dostanete čistič na křišťálová svítidla ZDARMA. Klikni ZDE >>

Lustry Original Bohemia Crystal

bohemia crystal lustrový ověs
Kouzlo tradičně vysokého lesku ověsů Bohemia Crystal je známo již od roku 1724. Pouze broušený křišťál dokáže rozložit denní i umělé světlo do celé oblasti viditelného duhového spektra. Tím se odlišuje od lustrů ze skla a skleněných akrylátů, které křišťál pouze napodobují.


Celosvětově známé luxusní ověsy Bohemia Crystal jsou vyrobeny z olovnatého křišťálu, který zajišťuje vysoký lesk a rozkládaní světla na tzv. barevné světelné spektrum. Ověsy jsou broušeny briliantovým brusem do faset jako u diamantu - to vytváří blyštivost a září do svého okolí barevným spektrem. Vybroušené křišťálové plochy mají schopnost světlo odrážet, čímž vytváří zajímavé obrazce a rozzáří celý interiér.

Křišťálové ověsy jsou dodávány v různých variantách brusu a velikostech tak, aby uspokojily požadavky a představy našich zákazníků. Každý křišťálový ověs je kouskem umění, který obstojí v čase a je předáván mnoha dalším generacím. Všechny ověsky procházejí důslednou kontrolou kvality, která je stvrzena certifikátem.

Křišťálový lustr s ověsy Bohemia Crystal v čase neztrácí na hodnotě, ba naopak. Lustr je něco jedinečného a neopakovatelného, něco, co u Vás bude každý stále obdivovat. Dodá vašemu interiéru eleganci a reprezentativnost. Popularita křišťálových svítidel je stálá a nepodléhá módním trendům. Odpradávna odrážel křišťálový lustr společenské postavení svého majitele.

 

no alt

Vyberte si nový křišťálový lustr Bohemia Crystal

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Vítězslav Tomeš  Vítězslav Tomeš
  T: +420 775 228 988
  M: vita.tomes@artcrystal.cz
PROJEKTOVÉ ZAKÁZKY 

what 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení