Akce - ke každé objednávce svítidla od nás dostanete čistič křišťálových lustrů ZDARMA. Klikni ZDE >> 

(i v době mimořádných opatření stále bezpečně odesíláme Vaše objednávky)

Lustry Original Bohemia Crystal

bohemia crystal lustrový ověs
Kouzlo tradičně vysokého lesku ověsů Bohemia Crystal je známo již od roku 1724. Pouze broušený křišťál dokáže rozložit denní i umělé světlo do celé oblasti viditelného duhového spektra. Tím se odlišuje od lustrů ze skla a skleněných akrylátů, které křišťál pouze napodobují.


Celosvětově známé luxusní ověsy Bohemia Crystal jsou vyrobeny z olovnatého křišťálu, který zajišťuje vysoký lesk a rozkládaní světla na tzv. barevné světelné spektrum. Ověsy jsou broušeny briliantovým brusem do faset jako u diamantu - to vytváří blyštivost a září do svého okolí barevným spektrem. Vybroušené křišťálové plochy mají schopnost světlo odrážet, čímž vytváří zajímavé obrazce a rozzáří celý interiér.

Křišťálové ověsy jsou dodávány v různých variantách brusu a velikostech tak, aby uspokojily požadavky a představy našich zákazníků. Každý křišťálový ověs je kouskem umění, který obstojí v čase a je předáván mnoha dalším generacím. Všechny ověsky procházejí důslednou kontrolou kvality, která je stvrzena certifikátem.

Křišťálový lustr s ověsy Bohemia Crystal v čase neztrácí na hodnotě, ba naopak. Lustr je něco jedinečného a neopakovatelného, něco, co u Vás bude každý stále obdivovat. Dodá vašemu interiéru eleganci a reprezentativnost. Popularita křišťálových svítidel je stálá a nepodléhá módním trendům. Odpradávna odrážel křišťálový lustr společenské postavení svého majitele.

 

no alt

Vyberte si nový křišťálový lustr Bohemia Crystal

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp

Pomoc

Vítězslav Tomeš
projekty
T: +420 775 228 988
M: vita.tomes@artcrystal.cz

WhatsApp

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení