Akce - ke každé objednávce svítidla do 31.01.2021 od nás dostanete čistič křišťálových lustrů ZDARMA. Klikni ZDE >> 

(i v době mimořádných opatření stále bezpečně odesíláme Vaše objednávky)

Křišťálové lustrové ověsy


Kvalita a druhy lustrových ověsů firmy ArtCrystal

Kouzlo tradičně vysokého lesku ověsů Bohemia Crystal je známo již od roku 1724. Pouze broušený křišťál dokáže rozložit denní i umělé světlo do celé oblasti viditelného duhového spektra a vytvořit tak neopakovatelnou atmosféru. Tím se odlišuje od lustrů ze skla a skleněných akrylátů, které křišťál pouze napodobují.


Lustrové ověsy CRYSTAL EXCLUSIVE - nejprodávanější

Tento typ ověsů je vyroben z křišťálového skla s garancí minimálního obsahu 30% oxidu olovnatého. Ověsy jsou zušlechťovány moderním strojním broušením, které dodává ověsům vysoký lesk a rozkládají světlo na tzv. světelné spektrum. Svítidla s ověšením CRYSTAL EXCLUSIVE uspokojí i náročného zákazníka.

Lustrové ověsy crystal exclusive


Lustrové ověsy CRYSTAL CLASSIC - Klasické

Ověsy z nízkoolovnatého křišťálu, jsou vyrobeny buď ručním nebo strojním broušením. Obsah oxidu olova ve skle do 15%. Ověsy CRYSTAL CLASSIC mandlového tvaru jsou broušeny briliantovým výbrusem do faset jako u diamantu, to vytváří blyštivost a září do svého okolí barevným spektrem. Ověsy CRYSTAL CLASSIC jsou skvělou variantou pro zákazníka, který chce vysoce kvalitní a krásné svítidlo za rozumnou cenu.

lustrové ověsy classic


Lustrové ověsy SPECTRA CRYSTAL SWAROVSKI - značkové

Ověsy jsou vyráběny z optického čistého skla zpracovaného na nejmodernějších brousících strojích. Tyto ověsy rozkládají a odráží světelné spektrum a dodávají lustru nejvyšší třpyt a lesk. Lustry s ověsky SPECTRA Swarovski nechají vyniknout nejluxusnější interiér a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lustry dodávané s ověsy nejvyšší kvality SPECTRA CRYSTAL SWAROVSKI jsou opatřeny certifikátem světové značky Swarovski. Již sám název výrobce garantuje nejvyšší možnou kvalitu ve světě.

lustrové ověsy swarovski

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp

Pomoc

Vítězslav Tomeš
projekty
T: +420 775 228 988
M: vita.tomes@artcrystal.cz

WhatsApp

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení