AKCE: čistič na svítidla ZDARMA ke každé objednávce do 31. 12. 2023. Více informací ZDE >>

Magazín o křišťálových lustrech a svítidlech


Inspirace, rady, tipy, doporučení. Jak poznat pravý křišťálový lustr? Nemá velkou spotřebu el. energie? Hodí se do vašeho interiéru? Prostě vše o našich křišťálových svítidlech.

 

Křišťálový lustr jako spolutvůrce atmosféry

Křišťálový lustr jako spolutvůrce atmosféry

6. 2. 2023 13:59:05

Svítidla už dávno neplní jen ryze praktickou funkci. V současné době jsou také zajímavým designovým prvkem, který místnost nejen doslova, ale i obrazně "rozsvítí". Mohou ji totiž dodat eleganci, styl a švih. Představují pomyslnou třešničku na již tak perfektně vypadajícím dortu. A u křišťálových lustrů to platí dvojnásob. Podívejte se, jak s nimi dotvoříte atmosféru a dosáhnete požadovaných emocí.

Čtěte více...

Světelná atmosféra místnosti

Světelná atmosféra místnosti

6. 1. 2023 09:56:22

Osvětlení dokáže zásadně změnit ráz místnosti. A to jak v pozitivním, tak negativním směru. Můžete jím perfektně propojit celý interiér a vdechnout mu správnou atmosféru, nebo naopak vytvořit prostor, kde vám nebude příjemně. Podívejte se, jak s pomocí křišťálových lustrů vykouzlíte jedinečnou světelnou atmosféru v každé místnosti tak, abyste se v ní vy cítili skvěle.

Čtěte více...

Doplňková svítidla – vybavte si interiér svítidly v jednotném stylu

Doplňková svítidla – vybavte si interiér svítidly v jednotném stylu

2. 12. 2022 09:54:42

Lehkou parafrází známého rčení o člověku a chlebu lze říct, že nejen křišťálovými lustry “živo” jest světlo v interiéru. A ani design. Nástěnná svítidla a stolní nebo podlahové stojací lampy ve stejném stylu jako lustr jsou nejen praktickým, ale i estetickým doplněním hlavního zdroje světla. V kombinaci s ním totiž dokážou rozzářit celou místnost – obrazně i doslova. Podívejte se, jak si můžete vybavit domácnost doplňkovými světly, které budou k vašemu lustru dokonale ladit.

Čtěte více...

Industriální styl interiéru a křišťálový lustr?

Industriální styl interiéru a křišťálový lustr?

2. 11. 2022 12:13:22

Industriální styl interiéru se pyšní čím dál tím větší popularitě. Už běžně se s ním setkáte nejen v průmyslových halách, kancelářích, restauracích, barech, muzeích či veřejných budovách, ale i v domácnostech. A není náhoda, že velmi často tam najdete i křišťálové lustry. Podívejte se, proč se moderní i tradiční křišťálové lustry perfektně hodí do všech místností v průmyslovém designu.

Čtěte více...

Křišťálový lustr a městský interiér

Křišťálový lustr a městský interiér

10. 10. 2022 09:54:54

Křišťálový lustr je takový zvláštní případ designového chameleona. Má jeden vzhled, ale v každém prostředí “vypadá” trochu jinak. Perfektně však zapadne takřka kamkoliv. Buď dokonale splyne s okolím jako onen přizpůsobivý ještěr a nenápadně dotváří atmosféru, nebo naopak vyniká a hraje roli výrazného kontrastního prvku. Dnes si ukážeme, proč se křišťálové lustry hodí i do moderního městského interiéru.

Čtěte více...

Aktuální trend inteligentního osvětlení

Aktuální trend inteligentního osvětlení

2. 9. 2022 10:21:34

Chytrá domácnost už dávno není jen sci-fi vize, ale fenomén dnešní doby, který se pomalu stává standardem. Není se čemu divit – v současné době každý hledá cesty, jak zefektivnit nákladové položky a ušetřit energii. A právě k tomu (mimo jiné) pomáhá aktuální trend inteligentního osvětlení. Pojďme si ho stručně představit.

Čtěte více...

Jak využít ambientní osvětlení

Jak využít ambientní osvětlení

18. 8. 2022 08:29:53

Jen málokdo ví, co je ambientní osvětlení. Ani to, jak ho lze využít. Oboje je škoda. V dnešním článku to napravíme.

Čtěte více...

Co znamená IP krytí světla a kde se využívá

Co znamená IP krytí světla a kde se využívá

5. 8. 2022 10:38:42

Není IP jako IP. Při výběru osvětlení vás nezajímá unikátním internetový protokol, ale ochrana proti vniknutí. Co znamená IP krytí světla? A kde se využívá?

Čtěte více...

Jaké osvětlení je ekologicky nejšetrnější?

Jaké osvětlení je ekologicky nejšetrnější?

28. 7. 2022 09:52:53

Ekologie se dnes promítá takřka do všech oblastí našeho života. Občas snaha o šetrnost k životnímu prostředí budí protichůdné emoce, ale v drtivé většině situací jde o chvályhodnou a zcela správnou věc. To je i případ přechodu k environmentálně odpovědnějšímu osvětlení. Jaké je ekologicky nejšetrnější?

Čtěte více...

Jak ideálně kombinovat denní a umělé osvětlení

Jak ideálně kombinovat denní a umělé osvětlení

14. 7. 2022 10:32:56

Průzkumy ukazují, že průměrně strávíme až 80 % dne uvnitř budov. V práci, obchodě, ale především doma. Proto bychom tam měli dbát na optimální kombinaci denního a umělého osvětlení. Světlo totiž výrazně ovlivňuje nejen atmosféru dané místnosti, ale i naše psychické a fyzické zdraví. Podívejte se, jak toho dosáhnete.

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

popup