Krása a dokonalý třpyt českých křišťálových lustrů na vlastní oči - sobota 1. 4. 2023. Více informací ZDE >>

Magazín o křišťálových lustrech a svítidlech


Inspirace, rady, tipy, doporučení. Jak poznat pravý křišťálový lustr? Nemá velkou spotřebu el. energie? Hodí se do vašeho interiéru? Prostě vše o našich křišťálových svítidlech.

 

Jak ideálně kombinovat denní a umělé osvětlení

Jak ideálně kombinovat denní a umělé osvětlení

14. 7. 2022 10:32:56

Průzkumy ukazují, že průměrně strávíme až 80 % dne uvnitř budov. V práci, obchodě, ale především doma. Proto bychom tam měli dbát na optimální kombinaci denního a umělého osvětlení. Světlo totiž výrazně ovlivňuje nejen atmosféru dané místnosti, ale i naše psychické a fyzické zdraví. Podívejte se, jak toho dosáhnete.

Čtěte více...

Jaké vybrat osvětlení do koupelny

Jaké vybrat osvětlení do koupelny

21. 6. 2022 09:57:30

Někdo z nás koupelnou jen dvakrát denně letmo prolétne při osobní hygieně, jiní v ní kvůli zkrášlování nebo pravidelném koupání či sprchování tráví značné množství času. Všichni tam ale vytváříme vlhkost. A tuto skutečnost je třeba brát při výběru vhodného osvětlení v potaz. Jak? Odpověď přinesou následující řádky.

Čtěte více...

Jaké vybrat osvětlení do kuchyně

Jaké vybrat osvětlení do kuchyně

8. 6. 2022 11:18:42

Kuchyně s jídelnou představuje pomyslný středobod každé domácnosti. Právě v ní se přece ráno i večer scházíme s nejbližšími, i když se jinak celý den nevidíme. Navíc tady se “rodí” i “konzumuje” láska, která prochází žaludkem! Proto je důležité, abychom se zde cítili příjemně, ať už zde provádíme jakoukoliv činnost. K tomu pomůže vhodně zvolené osvětlení. Podívejte se, jak ho vyberete.

Čtěte více...

Jaké vybrat osvětlení do ložnice

Jaké vybrat osvětlení do ložnice

23. 5. 2022 10:13:27

Ložnice představuje naše útočiště před okolním světem. Odpočíváme tam po náročném dni a čerpáme síly na ty, které teprve přijdou. Proto je nezbytné, abychom v ní měli maximální komfort. A k tomu patří i vhodně zvolené osvětlení. Podívejte se, jak ho vyberete.

Čtěte více...

Jaké vybrat osvětlení do obývacího pokoje

Jaké vybrat osvětlení do obývacího pokoje

9. 5. 2022 10:35:56

Pokud nepočítáme spánek, ale zaměříme se pouze na aktivity v bdělém stavu, tak během pobytu doma nejvíce času trávíme – jak už ostatně i samotný název napovídá – v obývacím pokoji. Proto je velmi důležité, aby tam bylo po všech stránkách vhodné a kvalitní osvětlení. Podívejte se, jak toho docílíte.

Čtěte více...

Druhy osvětlení

Druhy osvětlení

22. 4. 2022 13:10:32

Méně někdy bývá více. Často ale více opravdu znamená “více”. Například při volbě osvětlení. V takovém případě totiž určitě uvítáte, že máte možnost vybrat z mnoha typů svítidel, která se dají kreativně kombinovat tak, aby váš domov obrazně i doslova rozsvítily. Podívejte se, jaké existují druhy osvětlení.

Čtěte více...

Spotřeba elektrické energie jednotlivých druhů žárovek

Spotřeba elektrické energie jednotlivých druhů žárovek

25. 3. 2022 10:43:11

Energie v poslední době výrazně zdražily a bohužel to nevypadá, že by se měly zlevnit. Ba naopak. Proto se čím dál víc domácností snaží minimalizovat spotřebu, aby už tak vysoké výdaje zkrotili na alespoň trochu únosnou mez. A tomu také přizpůsobují výběr osvětlení. V dnešním článku se dozvíte, jakou mají jednotlivé druhy žárovek spotřebu.

Čtěte více...

Co je to filamentová žárovka?

Co je to filamentová žárovka?

17. 3. 2022 13:30:25

Možná jste při toulkách v obchodě s elektrem nebo během prohlížení nabídek e-shopů narazili na produkt s označením filamentová žárovka. A dost možná vás to trochu zmátlo, protože tento typ svítidla se v přehledech žárovek nikdy nezmiňuje. Následující řádky přinesou vysvětlení.

Čtěte více...

Jak funguje LED žárovka

Jak funguje LED žárovka

8. 3. 2022 09:43:08

Pravověrní rockeři milují Led Zeppelin, zatímco spořiví lidé zase LED žárovky. Není se čemu divit. Vždyť songy jako Stairway to Heaven a Whole Lotta Love patří mezi to nejlepší, co kdy kdo složil. A tomu druhému také ne. Z našeho srovnání žárovek totiž LEDky vycházejí jako jednoznačný vítěz. V dnešním článku si vysvětlíme, jak fungují.

Čtěte více...

Jak snadno vyměnit žárovku?

Jak snadno vyměnit žárovku?

25. 2. 2022 10:25:29

Praskla vám v křišťálovém lustru, křišťálové stolní lampě nebo třeba nástěnném svítidle žárovka a potřebujete ji vyměnit? V tomto článku si ukážeme, jak to snadno a rychle zvládnete.

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Dostávejte aktuality v e-mailu

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení