Vaše cesta k dokonalému osvětlení začíná u nás


Vítejte v ArtCrystal Tomeš!

Jsme firma s 35 letou tradicí z Jablonce nad Nisou, která vyrábí na zakázku křišťálové lustry a designová svítidla.

Za dobu našeho působení na trhu jsme se stali symbolem kvality a mistrovství v oblasti prodeje výhradně českých křišťálových svítidel. Naši zákaznici nás ujistili, že jdeme správným směrem. Tisíce pozitivních ohlasů od spokojených klientů jsou jasným důkazem naší kvality.

 

Reference Artcrystal Tomeš

 

Inspirujte se našimi projekty

Je fascinující sledovat, jak se naše svítidla stávají středobodem mnoha interiérů po celém světě. Dokáží zdůraznit jedinečný charakter každého prostoru, ať už jde o moderně laděné interiéry, nebo prostory s klasickým nádechem. 

 

Pokochejte se našimi vybranými realizacemi


Hledáte i vy to pravé osvětlení pro vaše prostory?

Osvětlení, které přinese jiskru elegance a nadčasovosti? Vyvolá emoce a zanechá návštěvníky v tichém úžasu?

Pak jste na správném místě!

Naše pečlivě vybraná kolekce zahrnuje více než 3500 křišťálových svítidel a najdete v ní svítidla klasických i moderních designů. Každé svítidlo v naší nabídce je výsledkem mistrovské práce talentovaných českých sklářů.

 • JEDINEČNÁ KVALITA


  Na výrobu svítidel používáme pouze prvotřídní materiály BOHEMIAN Crystal, takže se můžete spolehnout, že vám tyto skvosty vydrží po celé generace.

 • NADČASOVÝ DESIGN


  Jejich dokonalý design a schopnost rozkládat světlo přinesou do vašeho interiéru neopakovatelnou atmosféru. Objevte, jak křišťálové lustry mohou pozvednout vaše projekty na novou úroveň elegance a luxusu.

 • INOVACE


  Naše svítidla jsou optimalizována pro LED žárovky, které jsou až 15x úspornější než klasické. Nabízí nejen energetickou úsporu, ale i delší životnost. Navíc umožňují i snadné propojení s chytrou domácností.Toužíte po svítidle na míru, které nikde jinde nenajdete?

I to je u nás možné! Naši zkušení odborníci vám rádi pomohou s návrhem a realizací vašeho vysněného osvětlení. Zakázková výroba trvá přibližně 8 - 10 týdnů.

 

křištálové lustry výrobaShowroom Svítidel ArtCrystal

Abyste si mohli lépe představit, jak se budou svítidla vyjímat v interiéru, navštivte náš showroom v paláci JBX na adrese Palackého 3145/41 v Jablonci nad Nisou a nechte se okouzlit třpytem křišťálu na vlastní oči. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 - 16:00.

 

showroom křištálových svítidel

 

 Jak se vyrábí křišťálový lustr? Podívejte se na video.

no alt

 "S přístupem firmy ArtCrystal Tomeš jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám podle návrhu prodloužili lustr a změnili elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Jednání pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval výrazně zvýšil prestiž rekonstruovaných kancelářských prostor."

Jaroslav Slavík, Praha

 

Prestižní osvětlení na míru

Ručně vyrobené křišťálové lustry nejen zvýší prestiž vašich prostor, ale také vytvoří ideální atmosféru pro oficiální akce a slavnostní setkání. Díky tomu bude vaše město ještě příjemnějším místem pro jeho obyvatele i návštěvníky.

Pro další informace mě prosím kontaktujte. Společně navrhneme dokonalé svítidlo přesně na míru vašim potřebám.

Kontakt pro vás

vita tomes

Vítězslav Tomeš
obchodní ředitel
M: vita.tomes@artcrystal.cz
T: +420 775 228 988

 

Ke stažení 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook      instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení