Akce - Ke každé objednávce do 31.05.2021 od nás dostanete čistič na křišťálová svítidla ZDARMA. Klikni ZDE >>

Lustry Preciosa


PreciosaFirma PRECIOSA navazuje na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňuje ji o moderní technologické postupy. Dokonale čiré sklo – křišťál – změnilo sklářství po celém světě a z českého království učinilo sklářskou velmoc.

Po celém Křišťálovém údolí rostla sklárna za sklárnou a zákazníci po celém světě si žádali čím dál více kvalitních českých produktů. Když už tradice předávaná z otce na syna přestala stačit, v Kamenickém Šenově v roce 1856 vznikla vůbec první sklářská škola na světě.

PRECIOSA své produkty vylepšuje díky stále rozvinutějším technologiím. Už v roce 1956 byl v Jablonci nad Nisou založen Výzkumný ústav skla a bižuterie, který je dnes jako vývojové pracoviště nedílnou součástí Preciosy. Vzniklo tak unikátní tvůrčí centrum určené pro aplikovaný výzkum a testování nových technologických postupů. Právě díky tomuto středisku se hranice využití českého křišťálu a moderních svítidel posouvaly a budou posouvat stále dál.

Výrobky z českého skla a křišťálu, kterými příběh začal, během téměř pěti století získaly své věrné přátele a příznivce na všech kontinentech a ve všech koutech světa. Budeme rádi, když se i Vy stanete součástí našeho bohatého příběhu. Příběhu plného třpytu, záře a inspirace...

 

 

no alt

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Vítězslav Tomeš  Vítězslav Tomeš
  T: +420 775 228 988
  M: vita.tomes@artcrystal.cz
PROJEKTOVÉ ZAKÁZKY 

what 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení