Akce - ke každé objednávce svítidla do 31.01.2021 od nás dostanete čistič křišťálových lustrů ZDARMA. Klikni ZDE >> 

(i v době mimořádných opatření stále bezpečně odesíláme Vaše objednávky)

Proč nakoupit u nás

 

5 důvodů proč nakoupit lustry a svítidla u nás

1. Nekompromisní kvalita za přijatelné ceny
Lustry jsou ověšeny prvotřídními křišťálovými ověsy nejvyšší kvality, které jsou vyráběny na nejmodernějších brousicích strojích. Svítidla tak dosahují při rozsvícení mimořádně vysokého lesku, když rozklad světelného spektra přes křišťálové ověsy násobí sílu žárovek. ​

2. Prodáváme skutečný křišťál - Neprodáváme napodobeniny
"Křišťálové" lustry s ověsy z plastu nebo akrylátu neprodáváme. Neprodáváme také "křišťálové lustry" z obyčejného skla - tyto lustry postrádají pak to zásadní - lom světla, které nabízejí pouze skutečné křišťálové ověsy - lustry se pak netřpytí. Všechno naše zboží je z tradičních poctivých materiálů - broušené křišťálové sklo od renomovaných výrobců.

3. Kvalita a bezpečnost zaručena - ZÁRUKA 5 LET
Nabízíme pouze lustry a svítidla s certifikovaným procesem výroby. Kvalita řemeslného zpracování je na vysoké úrovni. Všechna svítidla odpovídají 100% evropským normám pro bezpečnost a uživatelský komfort. Kvalitou našich výrobků jsme si jisti a proto na ně dáváme nadstandardní zaruku 5 let.

4. 30 let zkušeností - odborné poradenství, montáže
Jsme připraveni ve váš prospěch využít všechny naše dlouholeté zkušenosti, které jsme nasbírali prací na prestižních projektech v celé Evropě jako např. zámky v polském Žaganu nebo Sliwnikách, soukromé zámecké sídlo u Paříže nebo Katarská ambasáda v Berlíně. Jsme přesvědčeni, že můžeme nabídnout nejširší výběr v segmentu křišťálových svítidel v Evropě. To nám umožňuje po designové stránce kvalitně vybavit jakýkoliv typ interiéru.

5. Pečlivě vybraný sortiment obsahující nejpopulárnější svítidla
Nechceme Vás zahltit tisícovkami výrobních položek, ale vybrali jsme pro Vás neprodávanější designově povedené lustry a svítidla. Určitě si vyberete.

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vávrová  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp

Pomoc

Vítězslav Tomeš
projekty
T: +420 775 228 988
M: vita.tomes@artcrystal.cz

WhatsApp

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení