Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 29. 04. 2024. Více informací ZDE >>

Lustry bereme jedině od ArtCrystalu, o vše se postarají za nás, říká Lucie Votavová z Italieru


Už tři roky osvětluje designerská firma Italier interiéry svých klientů výhradně křišťálovými lustry od ArtCrystalu. „Oceňuji hlavně prozákaznický přístup firmy. Vyberou svítidla na míru, zajistí bezproblémovou montáž, zodpoví zákazníkovi veškeré otázky," říká jednatelka Italieru Lucie Votavová. Spolupráce s ArtCrystalem jí vyhovuje natolik, že se chystá otevřít společný showroom v Praze.

 

Italier se zaměřuje na vybavování interiérů v italském stylu; na míru zútulní rodinný dům i soukromý zámeček. „Díky spolupráci s ArtCrystalem můžeme našim zákazníkům vybavit interiér včetně svítidel. Na dodavatele se přitom můžeme plně spolehnout – pokud odkážeme našeho klienta rovnou na jejich obchodního zástupce, víme, že se o něj dobře postarají a výsledek bude kvalitní. V této chvíli proto bereme všechna svítidla pouze od ArtCrystalu," potvrzuje Votavová.

Italier je českobudějovická firma, která od roku 2015 tvoří české interiéry v italském stylu. Tvoří ji tým deseti lidí a má roční obrat okolo 22 milionů Kč. Prodává kvalitní italský designový nábytek a dokáže navrhnout a zrealizovat kompletní interiér v italském stylu na klíč.

Svítidla na míru pro soukromý zámeček

Poprvé Italier s ArtCrystalem spojil síly v roce 2020 při vybavování soukromého zámečku v Plzni. Šlo o velký projekt na dva roky, během kterých ArtCrystal vyrobil pro zámeček 30 lustrů a 20 nástěnných svítidel. Svítidla přizpůsobil výšce a velikosti místností i jejich stylu – lustry například dle potřeby zvětšil nebo přidal počet žárovek.

Obchodní ředitel ArtCrystalu Vítězslav Tomeš byl celou dobu s majitelem zámečku v intenzivním kontaktu. „Za majitelem jsem byl mnohokrát, konzultovali jsme možnosti osvětlení a společně ladili jeho představy. A když si nebyl jistý, přijel k nám na vzorkovnu, kde máme vystavených 250 lustrů, a jeho představu doladili," popisuje Tomeš.

Italier řadí tento zámeček ke svým nejpovedenějším projektům: „Vybavování zámeckých prostor je naše srdcová záležitost a tento projekt se opravdu povedl," hodnotí Votavová. Na základě dobré zkušenosti zahájili s ArtCrystalem dlouhodobou spolupráci.

Podívejte se, jak to na zámečku vypadá:

no alt

 

Vila plná unikátních lustrů

Spolupráce s ArtCrystalem nezůstala jen u zámeckých sídel. Jedním z velkých společných projektů je i soukromá vila o dvaceti pokojích, které kompletně zařizují v různém stylu. ArtCrystal opět převzal vše, co se týká svítidel. „Je to jeden z dalších úspěšných projektů, na kterém jsme s Italierem spolupracovali," popisuje Tomeš. „Italier mi předal kontakt a pak už jsem s klientem vše dořešil. S majitelem jsem se mnohokrát osobně setkal, prošli jsme všechny místnosti a probrali, jaká svítidla se do které místnosti hodí. Mnohá svítidla jsme navrhli a vyrobili na míru dle přání zákazníka. Jsou to unikáty, které jinde na světě nenajdete."

Jedním z takových unikátů je 150kg lustr ve tvaru dvou vln osazený 2 500 křišťálovými koulemi. Majitel vily si toto svítidlo vyhlédl na vzorkovně ArtCrystalu v rozměru 50 cm × 50 cm, ale přál si jej zvětšit na 2 m × 1 m. ArtCrystal vše propočítal, aby lustr fungoval konstrukčně, následně ho vyrobil a ukotvil do stropu.

Podívejte se, jak to ve vile vypadá:

no alt


Realizacemi to nekončí, otevíráme společný showroom

Italier si na spolupráci s ArtCrystalem chválí také rychlost, nadšení a servis: „Vše s nimi konzultujeme – stačí poslat návrh interiéru a ArtCrystal už vybere vhodné kolekce svítidel, které budou s designem místnosti ladit. Vypočítají vhodnou svítivost a zajistí vše pro bezproblémovou montáž. V případě jakéhokoliv dotazu ze strany zákazníka vždy připraví odpověď," vyjmenovává Votavová. Pozitivní zpětná vazba na jejich spolupráci přichází i od zákazníků: „Klienti jsou rádi, že se jim o interiér postaráme kompletně a ušetříme jim tak čas," říká Votavová.

V Italieru také zjistili, že se jejich zákazníci překrývají se zákazníky ArtCrystalu, tedy že zájemci o elegantní italský nábytek často poptávají i křišťálové lustry. „Typologie a design svítidel od Artcrystalu zapadá do našeho konceptu, jejich lustry s naším nábytkem skvěle ladí," potvrzuje Votavová.

I z toho důvodu Italier s ArtCrystalem začal spolupracovat i nad rámec realizací interiérů. „Máme podobnou obchodní strategii a pustili jsme se proto do nových plánů. Například v září otevíráme showroom v Praze, jehož součástí bude vzorkovna svítidel od ArtCrystalu. ArtCrystal zase chystá menší redesign jejich prodejny v Jablonci nad Nisou, kterou zútulní i náš nábytek," popisuje Votavová.


showroom

Showroom společnosti Italier v Českých Budějovicích doplněný lustry od ArtCrystalu (vlevo) a vzorkovna lustrů ArtCrystal v Jablonci nad Nisou.

 

Zároveň dodává, že taková spolupráce by nebyla možná bez vzájemné „chemie": „S lidmi z ArtCrystalu si sedneme i lidsky a o to mě spolupráce baví více. Snažíme se navzájem podporovat a využít toho, že máme stejné zákazníky. A funguje to skvěle, neměnili bychom." popisuje Votavová.


Rozsvítíme i váš projekt

Jste architekt, designér nebo vlastníte nábytkářskou firmu a hledáte vhodné osvětlení pro svůj projekt? Na našem e-shopu najdete na 2500 modelů s možností úprav na míru a 250 z nich si můžete prohlédnout i v našem showroomu. Rádi vám poradíme s výběrem či montáží. Zjistěte víc.

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení