Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Kvalitně řemeslně zpracovaná křišťálová svítidla časem rozhodně neztrácí svou hodnotu. Zůstávají stále "in" a dají se použít v moderních interiérech i tradičně zařízených bytech a domech. Skvěle se pak vyjímají v reprezentačních sídlech. Uvažujete o křišťálových lustrech do svého interiéru? Oslovte specialisty na tyto svítidla z jablonecké firmy ArtCrystal Tomeš, z města s dlouholetou tradicí výroby těchto nádherných křišťálových svítidel. Proč se obrátit právě na ně?

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Nekupujte nedokonalý padělek, ale pouze originální kvalitní lustr

Falešné "křišťálové" lustry s plastovými nebo akrylátovými ověsy u firmy ArtCrystal Tomeš zcela určitě nenajdete. V široké nabídce klasických i moderních modelů svítidel jsou pouze skutečné křišťálové lustry z křišťálových ověsů. Nekupujte také "křišťálové lustry" z obyčejného technického skla. Všechny tyto lustry postrádají pak to podstatné - širokospektrální lom světla, které nabízejí pouze originální křišťálové ověsy - lustry se pak netřpytí, teplem žárovek rychle degradují a neodvratně navždy matovatí. Chtějte pouze kvalitu z tradičních poctivých materiálů - broušené křišťálové sklo od renomovaných výrobců a precizně zpracovanou monturu (tělo) lustru.

Kvalitní křišťálové svítidlo znamená i vaši bezpečnost

Kupujte křišťálové svítidla a lustry pouze od renomovaných výrobců s certifikovaným procesem výroby a kontroly. Řemeslné zpracování je na vysoké úrovni, vše je vyrobeno s pečlivostí a takovým způsobem, aby vám nic nehrozilo. Nikdo by asi nechtěl dostat "ránu" elektrickým proudem nebo mít svůj křišťálový lustr za chvíli opadaný a nefunkční. Všechna nabízená křišťálová svítidla odpovídají 100% evropským normám pro bezpečnost a používání. Kvalita svítidel firmy Artcrystal Tomeš je na takové úrovni, že na ně dostanete nadstandardní záruku 5 let.

Servis svítidel máte dlouhodobě zaručený

Křišťálový lustr v moderním obývacím pokojiPro specialisty z firmy Artcrystal Tomeš je důležité, aby měli zákazníci z jejich křišťálových svítidel radost a užitek na dlouhou dobu. Tyto svítidla prodávají přes 30 let a za tu dobu řešili nejrůznější požadavky a problémy svých zákazníků. Věří, že jejich dlouholeté zkušenosti vám pomohou s výběrem toho pravého osvětlení vašeho bytu nebo domu. Rádi se vám budou věnovat a pomohou vyřešit jakýkoliv problém, poradí a zajistí v případě potřeby i chybějící nebo rozbité části a komponenty.

Výběr toho nejlepšího z křišťálových svítidel

U firmy Artcrystal Tomeš najdete pečlivě vybraný sortiment nejžádanějších křišťálových svítidel. Designově povedená svítidla si můžete v klidu prohlédnout na internetových stránkách. Můžete si také nechat upravit křišťálový lustr podle vašich představ. Chcete-li mít pravý originální lustr z českého křišťálu, přijďte si vybrat do vzorkovny a prohlédnout si jej na vlastní oči.

Kvalitní originální česká křišťálová svítidla a lustry pro váš domov najdete zde >>

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení