Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Přidáno: 17. 4. 2020 10:20:46

17 Duben 2020

Kvalitně řemeslně zpracovaná křišťálová svítidla časem rozhodně neztrácí svou hodnotu. Zůstávají stále „in“ a dají se použít v moderních interiérech i tradičně zařízených bytech a domech. Skvěle se pak vyjímají v reprezentačních sídlech. Uvažujete o křišťálových lustrech do svého interiéru?

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Oslovte specialisty na tyto svítidla z jablonecké firmy ArtCrystal Tomeš, z města s dlouholetou tradicí výroby těchto nádherných křišťálových svítidel. Proč se obrátit právě na ně?

Nekupujte nedokonalý padělek, ale pouze originální kvalitní lustr

Falešné „křišťálové" lustry s plastovými nebo akrylátovými ověsy u firmy ArtCrystal Tomeš zcela určitě nenajdete. V široké nabídce klasických i moderních modelů svítidel jsou pouze skutečné křišťálové lustry z křišťálových ověsů. Nekupujte také „křišťálové lustry" z obyčejného technického skla. Všechny tyto lustry postrádají pak to podstatné – širokospektrální lom světla, které nabízejí pouze originální křišťálové ověsy – lustry se pak netřpytí, teplem žárovek rychle degradují a neodvratně navždy matovatí. Chtějte pouze kvalitu z tradičních poctivých materiálů – broušené křišťálové sklo od renomovaných výrobců a precizně zpracovanou monturu (tělo) lustru.


crystal chandelier interior


Kvalitní křišťálové svítidlo znamená i vaši bezpečnost

Kupujte křišťálové svítidla a lustry pouze od renomovaných výrobců s certifikovaným procesem výroby a kontroly. Řemeslné zpracování je na vysoké úrovni, vše je vyrobeno s pečlivostí a takovým způsobem, aby vám nic nehrozilo. Nikdo by asi nechtěl dostat „ránu" elektrickým proudem nebo mít svůj křišťálový lustr za chvíli opadaný a nefunkční. Všechna nabízená křišťálová svítidla odpovídají 100% evropským normám pro bezpečnost a používání. Kvalita svítidel firmy Artcrystal Tomeš je na takové úrovni, že na ně dostanete nadstandardní záruku 5 let.

Servis křišťálových svítidel máte dlouhodobě zaručený

Pro specialisty z firmy Artcrystal Tomeš je důležité, aby měli zákazníci z jejich křišťálových svítidel radost a užitek na dlouhou dobu. Tyto svítidla prodávají přes 30 let a za tu dobu řešili nejrůznější požadavky a problémy svých zákazníků. Věří, že jejich dlouholeté zkušenosti vám pomohou s výběrem toho pravého osvětlení vašeho bytu nebo domu. Rádi se vám budou věnovat a pomohou vyřešit jakýkoliv problém, poradí a zajistí v případě potřeby i chybějící nebo rozbité části a komponenty.

Výběr toho nejlepšího z křišťálových svítidel

U firmy Artcrystal Tomeš najdete pečlivě vybraný sortiment nejžádanějších křišťálových svítidel. Designově povedená svítidla si můžete v klidu prohlédnout na internetových stránkách. Můžete si také nechat upravit křišťálový lustr podle vašich představ. Chcete-li mít pravý originální lustr z českého křišťálu, přijďte si vybrat do vzorkovny a prohlédnout si jej na vlastní oči.


crystal chandelier interiorPotřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M: vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Eva Chovancová, Opava Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň Hodnocení: 5 / 5

  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd Hodnocení: 5 / 5

  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice Hodnocení: 5 / 5

  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany Hodnocení: 5 / 5

  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk Hodnocení: 5 / 5

  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek Hodnocení: 5 / 5

  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha Hodnocení: 5 / 5

  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov Hodnocení: 5 / 5

  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.


Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení