Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 27. 05. 2024. Více informací ZDE >>

ArtCrystal Tomeš probouzí křišťálovou krásu

Přidáno: 16. 9. 2020 14:29:00

16 Září 2020

Historie rodinné firmy ArtCrystal Tomeš se datuje k roku 1989. Firma navazuje na dávnou sklářskou tradici, a na precizní řemeslnou a technologickou dovednost starých českých mistrů. Luxusní lustry naší provenience září v interiérech po celém světě. Jsou synonymem elegance a prestiže. Posláním firmy je přinést do vašich interiérů krásu českého křišťálu a radost s každým rozsvícením.

ArtCrystal Tomeš probouzí křišťálovou krásu

Luxusní značka a špičková kvalita

Křišťálové lustry jsou zářivým klenotem každého interiéru. Pokud splňují dva základní předpoklady. Musí být vyrobeny z kvalitní suroviny a musí mít precizní broušení. Lustry značky ArtCrystal Tomeš jsou vyráběny z pravého českého křišťálu. Nejde o žádné imitace z obyčejného skla, plastu nebo z akrylátu, který časem zežloutne. Firma vyrábí pouze značkové lustry prvotřídní kvality. Za kvalitu křišťálu a jeho brilantní brus ručí a vědomě poskytuje nadstandardní garanci. Příkladem je rozšířená záruka na 5 let a desetiletá garance dostupnosti náhradních dílů.


hotel restaurant


Nechte se okouzlit třpytivou krásou

Správný lom světla zajistí pouze pravý křišťál. Největším showroomem s křišťálovými lustry v Evropě je firemní vzorkovna v Jablonci nad Nisou. Přes 200 různých křišťálových lustrů a svítidel představuje naprosto unikátní kolekci, která v Evropě nemá obdobu. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči jak dokáže křišťál vdechnout interieru specifický rozměr a zvláštní atmosféru. Nechte se inspirovat hrou světla. Specialisté vám rádi poradí s výběrem vhodného svítidla pro jakýkoliv interiér.


showroom of crystal chandeliers


Příběh značky ArtCrystal Tomeš

Majitel firmy pan Bořivoj Tomeš začal s výrobou a dekorováním skleněných výrobků před více než 30 lety. Poctivé řemeslo a český křišťál jej naprosto pohltily. Když v roce 1989 založil rodinnou firmu, ani on, ani jeho blízcí netušili jak bude úspěšný ve svém snažení. Dnes patří k předním českým výrobcům a obchodníkům s originálním českým křišťálem. Značka ArtCrystal Tomeš se etabluje na světových trzích a stává se uznávanou autoritou a garantem kvality v oblasti výroby a zodpovědného prodeje křišťálových lustrů.


Komplexní péče o zákazníka je firemní filosofií

Firma je unikátní uceleným systémem služeb. O zakázku se postará od návrhu, přes výrobu, až po montáž posledního ověsu a související zákaznický servis. Nabízí široký sortiment originálních českých křišťálových svítidel. Vybavuje malé byty, rezidence, hotely, divadla, restaurace, ambasády nebo zámky. Zkušeně navrhne ideální řešení pro každý interiér. Na návrzích tradičních i moderních křišťálových lustrů spolupracuje s uznávanými architekty. Získala již více než 30 let zkušeností s prestižními projekty po celém světě. Vnímá individuální potřeby zákazníka a snaží se vyhovět konkrétním potřebám.


Installation of crystal chandelier


Navazujeme na českou sklářskou tradici

Firma vznikla ve Střední Evropě, ve sklářském srdci České republiky, městě Jablonec nad Nisou. Právě tady byla už v roce 1548 založena slavná sklárna a položeny základy české sklářské tradice. Odtud se už před stovkami let vyvážel český křišťál do celého světa. Křišťálové lustry značky ArtCrystal Tomeš se pravidelně umisťují na předních příčkách světových výstav. Obdivují je návštěvníci zámků (například v polském Žaganu nebo Sliwnikách), ambasád (například čínská ambasáda v Mnichově), divadel, kostelů, institucí a soukromých rezidencí. I váš interiér může získat nadčasovou eleganci a mimořádnou světelnou atmosféru.

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení