Klasická křišťálová svítidla v moderních interiérech

Klasická křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen do zámků a historických objektů. Stále častěji se stávají ozdobou i moderních interiérů, přičemž je lhostejné, jestli se jedná o betonové novostavby, podkrovní byty, modernizované panelové byty, renovované městské byty nebo i sruby. Výhodou je bezesporu skutečnost, že křišťálová svítidla vyniknou i v minimalistickém interiéru, kde představují důležitý kontrastní prvek.

Klasická křišťálová svítidla v moderních interiérech


Křišťálový lustr na strop není jediným křišťálovým svítidlem

Mezi křišťálová svítidla se rozhodně nepočítají pouze velké křišťálové lustry na strop místnosti. Pořídit si je možné i různé druhy nástěnných svítidel, podlahových lamp nebo stolních lamp stejného stylu a materiálu. Lze si tak vytvořit dokonale variabilní osvětlení místnosti ve stejném designu. Ostatně křišťálové lustry by rozhodně neměly být jediným zdrojem světla v dané místnosti. Do obývacích pokojů je vhodné zakoupit i stojací lampy nebo nástěnná svítidla. Dodrženo by mělo být pravidlo, že svítidla v obývacím pokojí disponují v součtu výkonem alespoň 20 W/m2. Doporučuje se teplá bílá barva světla.


Klasický křišťálový lustr v moderním interiéru
Údržba křišťálového lustru dnes nepředstavuje žádný problém

Křišťálových lustrů a svítidel existuje nepřeberné množství typů, jež se od sebe liší tvarem nosné konstrukce i počty ramen. Pokud se odhodláte k této investici, pamatujte na to, že křišťálové lustry by měly být v běžných místnostech umístěny zhruba ve výšce 190-220 cm. Instalaci je pak přece jen lepší přenechat na starosti profesionálům. Nenechte se odradit mýty o komplikované údržbě křišťálových svítidel, jež se již dávno nezakládají na pravdě. Dnes jsou k zakoupení různé čistící přípravky ve formě spreje, jejichž zásluhou je váš lustr během několika minut k nerozeznání od nového.


Křišťálová svítidla zaznamenávají vzestup oblíbenosti

Moderní křišťálová svítidla představují výjimečný dekorativní prvek, jenž již na první pohled zaujme svým designem. Ověsy z křišťálu dovedou v místnosti vytvořit překrásné světelné efekty, jež dodávají interiéru specifické kouzlo. Proto obliba křišťálových svítidel i nadále roste.

Klasický křišťálový lustr v moderním interiéru - klikněte a inspirujte se >>

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení