Mosazná svítidla do vašeho stylového interiéru

Mosazná svítidla zdobená bohatými reliéfy a rozmanitým patinováním navozují atmosféru minulosti. Každý díl lustru je vyráběn ručně, za využití staleté techniky odlévání do pískových forem. Mosazná svítidla se vyrábějí buď bez dalších ozdob, nebo mohou být doplněna křišťálovými ověsky. Už po několik staletí se jejich design dramaticky nemění. Jsou proto vhodná především do klasických, rustikálních nebo historických interiérů.

Mosazná svítidla do vašeho stylového interiéru


Stále si zachovávají svoji podstatu, kterou do nich vtiskli první řemeslníci. Při výrobě těchto historických lustrů ve velké většině převažuje ruční práce
. V této kategorii svítidel najdete lustry ve tvaru jejich historických vzorů, které neztrácejí svůj šarm ani dnes. Z těchto starých tvarů se postupně zrodily další typy včetně oblíbených lustrů Marie Terezie. Najdete zde i lustry inspirované secesí a dalšími styly.


Spojení mosazi a skla dalo vzniknout další kategorii mosazných lustrů. U těchto lustrů jsou nahrazena buď ramena, nebo misky z mosazi, křišťálovým sklem a vzniká tak osobitý kontrast materiálů. Výsledkem pak jsou originální a nevšední svítidla.

Mosazný lustr v obývacím pokoji
U původních, pouze mosazných odlitkových lustrů, se vývojem sklářství dosáhlo možnosti nahradit mosazná odlévaná ramena, rameny skleněnými. U těchto lustrů také můžeme najít několik tvarů misek s různým stylem zpracování, z nichž vynikají celobroušené misky z pravého českého křišťálu. Pokud tedy máte rádi tento historický styl interiérů, můžete ho doplnit o svítidla z naší nabídky.

Velký výběr mosazných svítidel do vašeho stylového interiéru - zde >> 

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení