Stylový a nadčasový obývací pokoj? Česká křišťálová svítidla

Obývací pokoj. Místnost kam vedou nebo kde končí naše kroky po každém návratu domů. Místo které vnímáme jako běžnou součást všedního dne a přesto je něčím výjimečné. Reprezentuje nás, prožíváme zde mnohé příjemné životní okamžiky od odpočinku až po zábavu s rodinou a přáteli. Tyto prožitky a okamžiky jsou bezesporu umocněny celkovým dojmem z daného prostředí. Po západu slunce nám nadále atmosféru místnosti pomáhá vnímat osvětlení obývacího pokoje.

Stylový a nadčasový obývací pokoj? Česká křišťálová svítidla

Zdroj světla můžeme vnímat ve formě standardního svítidla. Avšak osvětlit obývací pokoj se dá i stylově a tím pádem vnímat svítidlo jako zásadní a klíčovou součást designu interiéru. Křišťálové lustry a svítidla jsou v tomto případě léty osvědčenou možností, jak stylově osvětlit obývací pokoj. V České republice je obor sklářství tradičním řemeslem, které se může pochlubit mnoha významnými skláři a designéry. Věhlas českého skla zasahuje do celého světa. Je velice oblíbenou součástí domácností, komerčních a veřejných prostor.

Tradiční i moderní křišťálová svítidla jsou šperkem pro každý interier

Tradiční lustr v historicky laděném interiéru je léty osvědčenou volbou. Křišťálový nebo mosazný lustr vždy umocní dojem celého obývacího pokoje.

klasický lustr v moderním interiéru
Do moderního interiéru standardně volíme moderní svítidlo, avšak vzhledem k pestré škále designů křišťálových svítidel je možno styly vhodně kombinovat.
Například vhodně vybraný tradiční křišťálový lustr se tak může stát unikátní dominantou moderního interiéru obývacího pokoje.

Křišťálová svítidla lze vhodně zakomponovat do jakéhokoliv interiéru. V obývacím pokoji je vhodné kombinovat hlavní stropní svítidlo s doplňkovými svítidly. Například v místech kde potřebujete zvýraznit určitý detail interiéru nebo jej více osvětlit z praktických důvodů.

Narůstající zájem o česká křišťálová tradiční a moderní skleněná svítidla.
Vzhledem k narůstající oblibě a zájmu o česká křišťálová svítidla bychom Vám rádi poskytli několik užitečných rad a tipů při jejich výběru. Základním kamenem, jsou jako u většiny jiných oborů zkušenosti. Dbejte na to, aby měl Váš dodavatel křišťálových svítidel mnohaleté zkušenosti v oboru a uměl Vám tak s vhodným výběrem svítidla poradit.

Dodavatelé svítidel vám mohou poskytnout osobní prohlídku nebo Vám poradí na základě zaslaných fotografií a parametrů interiéru. Ideální stav pro výběr tvoří možnost navštívit vzorkovnu a přesvědčit se, že se jedná skutečně o pravý český křišťál, nikoliv pouze o plastovou náhražku. Na základě referencí si lze udělat obecný přehled o kvalitě služeb daného dodavatele křišťálových svítidel a lustrů. Firma ArtCrystal Tomeš zakládá svou činnost a spokojenost zákazníků na výše uvedených bodech. Nedílnou součástí je také možnost montáže křišťálových svítidel a lustrů do Vašeho obývacího pokoje.

Lustry do obýváku v interiérech - klikněte a inspirujte se originálním křišťálovým osvětlením do vašeho obýváku >>

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení