Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér

Máte ve svém domě velkou vstupní halu? Potřebujete elegantně osvítit rozsáhlé prostory hotelové haly nebo luxusního obchodu? Velká křišťálová a skleněná svítidla naplní světlem a krásou i ty nejrozlehlejší interiéry, jakými jsou hotely, luxusní domy, paláce nebo kostely. Jejich rozměry se mohou pohybovat i hodně nad 2 metry, kde již opravdu jde o nemalou masu skla a křišťálu. Jejich váha mnohdy přesahuje i několik stovek kilo.

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér

Originální lustry jsou vyrobeny z českého křišťálu, který garantuje minimální obsah 30% oxidu olovnatého a tím dokonalý lom a zesílení světelného paprsku vycházejícího ze žárovek. Zdobeny jsou foukanými a ručně broušenými křišťálovými díly a ověsy. Ramena lustrů mohou být jak skleněná, tak i odlévaná mosazná.

Vybrat si můžete i velké košové svítidlo, kde je základní kovová kostra lustru pokryta briliantovými řetězy. Jako světelný doplněk k velkému hlavnímu svítidlu se používají menší stropní svítidla a nástěnné lampy ve stejném designu jako hlavní velký lustr.

Velké skleněné lustry mohou být designově různorodé. Dávají tak možnost vybavit jak klasický rustikální interiér, tak i moderní byt či dům. Mimo sériovou výrobu vznikají ve spolupráci s designéry a architekty na zakázku velká křišťálová svítidla pro hotely, reprezentativní budovy, divadla, luxusní paláce nebo kostely. Záleží tak skutečně jen na přání konkrétního zákazníka jak originálně nasvítit svůj prostor.

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér najdete zde >>

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení