Křišťálová svítidla mohou být ozdobou vaší ložnice!

Křišťálová svítidla rozhodně nepatří jen na historický zámek, ale dnes jsou běžnou součástí řady moderních interiérů. Velmi oblíbené je jejich umístění v ložnici, kde pomáhají dotvářet příjemnou atmosféru svým tvarem i třpytivostí. Pod pojmem křišťálový lustr si ale nelze představovat nemoderní svítidla známá z prohlídek zámků. Dnešní křištálová svítidla mají moderní atraktivní design.

Křišťálová svítidla mohou být ozdobou vaší ložnice!

Typy křišťálových svítidel
Nejčastěji se je možné setkat se stropními křišťálovými svítidly, která představují kombinaci mosazi nebo chromu a čirých či barevných křišťálů. V kombinaci s nimi se poměrně často užívají i nástěnná svítidla. Prostor, který je osvícený společně stropními i nástěnnými křišťálovými svítidly působí kompaktním a estetickým dojmem. V ložnicích se rovněž objevují stolní a stojanové křišťálové lampy, jež se používají jako doplněk křišťálových lustrů.


Do ložnice patří lustry teplých barev
Vždy by mělo platit základní pravidlo, že lustr bude ladit s celkovým stylem ložnice. Do této místnosti, jež je určena primárně k odpočinku, představují ideální řešení svítidla příjemných teplých barev. Pamatovat je nutné i na vhodnou výšku lustru, která by měla být v souladu s výškou stropu ložnice. Svítidla v ložnici proto mají mít žárovky s teplým bílým osvětlením. V případě, kdy mají lidé v ložnici nízký strop, je na místě volit ze širokého výběru přisazených křišťálový lustr v ložnicistropních svítidel. Jinak je ale samozřejmě na vkusu každého, jestli dá přednost nějakému extravagantnímu řešení nebo naopak zvolí decentnější typ lustru.


Moderní křišťálové lustry je možné zakoupit i v e-shopech
Výběr křišťálového lustru do ložnice se nevyplatí podceňovat již z toho prostého důvodu, že se jedná o jednu z prvních věcí, které spatříte, když ráno otevřete oči. Proto by se vám měl líbit a měl by na vás působit příjemným dojmem. Křišťálový lustr lze zakoupit nejen v kamenném obchodě, ale i v řadě prověřených e-shopů, jež disponují velmi širokou nabídkou.

Lustry a křišťálová stropní svítidla v ložnicích - klikněte a inspirujte se >>

www.artcrystal.cz

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Pomoc

Vítězslav Tomeš
T: +420 775 228 988
WhatsApp
M: vita.tomes@artcrystal.cz

Přihlášení