Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 27. 05. 2024. Více informací ZDE >>

Doplňková svítidla – vybavte si interiér svítidly v jednotném stylu

Přidáno: 2. 12. 2022 09:54:42

02 Prosinec 2022

Lehkou parafrází známého rčení o člověku a chlebu lze říct, že nejen křišťálovými lustry “živo” jest světlo v interiéru. A ani design. Nástěnná svítidla a stolní nebo podlahové stojací lampy ve stejném stylu jako lustr jsou nejen praktickým, ale i estetickým doplněním hlavního zdroje světla. V kombinaci s ním totiž dokážou rozzářit celou místnost – obrazně i doslova. Podívejte se, jak si můžete vybavit domácnost doplňkovými světly, které budou k vašemu lustru dokonale ladit.

Doplňková svítidla – vybavte si interiér svítidly v jednotném stylu

 

křištálové lustry kolekce

 

Promyšlené detaily dělají zázraky. Vhodně zvolená nástěnnástolní či stojací lampa (nebo samozřejmě kombinace všech tří typů těchto doplňkových svítidel) může být tím pověstným posledním dílem do skládačky, která vytváří atmosféru místnosti. A teprve vložením toho finálního střípku bude už tak krásná mozaika definitivně kompletní.


Možná si říkáte, že vám doplňkové světlo v obýváku, ložnici nebo na chodbě nechybí, takže ho ani nepotřebujete. Jenže tak to zpravidla nefunguje. Sekundární zdroje světla hrají svoji roli. Jsou nenápadné a zcela záměrně nevyčnívají, ale právě díky jejich přítomnosti hlavní svítidla daleko více vyniknou. A dohromady to zkrátka skvěle ladí.


I sólový koncert klavírního virtuósa je samozřejmě skvělý zážitek, ale teprve s kvalitním orchestrem v zádech to bude opravdová symfonie.

 

kolekce stropních svítidel

 

Proto u doplňkových světel někdy ani nevíte, že vám chybí. Dokud jimi nezkompletujete celkový vzhled dané místnosti. Pak už nebudete věřit, že jste někdy mohli bydlet bez nich. Ale tak to u interiérového designu zkrátka chodí. Ne nadarmo se říká, že ďábel se skrývá v maličkostech.

Nyní už znáte odpověď na otázku "proč". Teď si zodpovíme i tu druhou, která vám určitě vrtá v hlavě.


Jak si vybavíte interiér svítidly v jednotném stylu?


Můžete to udělat třemi způsoby.

 

1. Vyberete si sami z naší bohaté nabídky podle typu jednotlivých svítidel

U nás najdete tisíce křišťálových svítidel různé typologie. Z tohoto rozcestníku si snadno rozkliknete jednotlivé typy svítidel a dále si zobrazíte pouze ty, které odpovídají požadovanému stylu. Z nich si už můžete vybrat dle vlastního vkusu, protože budete mít jistotu, že s žádným z nich nešlápnete vedle.

Například:

 

Vedle kategorií hlavních svítidel totiž máme samostatné kategorie pro nástěnná svítidlastolní lampy ve stejném stylu, takže máte na výběr z mnoha a mnoha produktů. Stojacích podlahových lamp není takový počet, a proto v této sekci najdete lampy vícero stylů.


V těchto kategoriích bez problémů na první pohled (a často i podle názvu) poznáte, co je jaký styl. Ale můžete také vycházet z našeho doporučení, které najdete u každého křišťálového svítidla.

 

kolekce svítidel

 

2. Vyberete si z karty zboží v části "zákazníci také kupují"

Další možností je vyhledat si v naší nabídce svítidlo, které už máte a podívat se na zbytek kolekce. Pokud již například vlastníte tradiční křišťálový lustr L106CLN, tak si stačí otevřít kartu s tímto produktem a sjet myší pod popis, kde najdete sekci "zákazníci také kupují". Ta obsahuje související svítidla, která k tomuto lustru dokonale ladí.

 

3. Vyberete si z námi doporučených produktů

Netroufáte si vybrat doplňková svítidla sami? Nic se neděje. Kontaktujte naše obchodníky, kteří mají perfektní přehled o našich produktech a rádi vám poradí.

Tip ArtCrystal Tomeš:
Chcete mít opravdu dokonale sjednocený interiér? Doplňte křišťálová svítidla o dekorační a užitné křišťálové sklo ve stejném stylu. Například kombinace broušeného lustru, broušeného talířebroušených sklenic na whiskey nemá chybu.


kolekce skla

 

Jsme tu pro vás

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme. A společně vybereme do vašeho domova to správné osvětlení.

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení