Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 29. 04. 2024. Více informací ZDE >>

Křišťálové lustry mohou být i barevné

Přidáno: 4. 4. 2023 08:55:45

04 Duben 2023

Křišťálové lustry jsou zpravidla spojovány s klasickým a tradičním designem, ale existují i jiné varianty. Extravagantnější, odvážnější a pro mnoho lidí i zajímavější – barevné. Hledáte neotřelý prvek, kterým byste oživili svou domácnost? Třeba jste ho právě našli. Přesvědčte se.

Křišťálové lustry mohou být i barevné

 

lustr modrý

 

Na rovinu – barevné křišťálové lustry nejsou pro každého. Většina zákazníků je konzervativní a zůstává věrná prověřené klasice, ale my víme, že sto lidí má sto chutí. A u nás si „pošmákne" každý. I ten, kdo se nebojí trochu experimentovat a oživit svou domácnost netradiční estetikou, která věrně odrazí jeho osobnost a styl.

Protože právě to je největší výhoda barevných křišťálových lustrů.

Schopnost vdechnout život interiéru v jakémkoliv stylu a zároveň tím vyjádřit individualitu a styl jeho majitele.

Barevné křišťálové lustry totiž přinášejí širokou paletu barev a odstínů, které se mohou dokonale sladit s celkovým dekorem daného prostoru i jednotlivými designovými prvky.


lustr zlaty v ložnici

 

Ano, najít ideální souznění mezi barevným křišťálovým lustrem a zbytkem interiéru je o něco náročnější než v případě tradičních variant, protože kromě stylu a vizuálu musíte brát v potaz i barevnou atmosféru, nicméně výsledek opravdu stojí za to. Ať už máte domácnost zařízenou vmoderním, zámeckém, industriálním, městském, či rustikálním stylu.

Patříte-li mezi náročné klienty, kteří si potrpí na design ve všech směrech a rádi byste měli místnost sladěnou do posledních detailů, můžete oslovit k doladění šicí dílnu. Ta vám navrhne a ušije bytové doplňky přesně na míru z kvalitních pletenin, jako je teplákovina s potiskem, nebo z tkanin, jako bavlněný satén.


bílý lustr

 

Nemusíte se bát experimentovat ani s různými barvami, jelikož právě ty dokážou vyjádřit vaši osobnost.


Černé křišťálové lustry

Černý křišťálový lustr vytváří v místnosti moderní, elegantní a sofistikovaný genius loci. Hojně se objevuje v interiérech s minimalistickým nebo industriálním designem, kde plní roli výrazného kontrastního prvku.


černý lustr

 

Černé křišťálové lustry jsou ideální pro velké místnosti, například vestibuly, haly nebo jídelny, kde vynikne jejich impozantnost a mohou se stát středem pozornosti.


Modré křišťálové lustry

Modrý křišťálový lustr vnese do místnosti pocit klidu a relaxace. Modrá barva má vliv na lidskou psychiku a může pomoci snížit stres a úzkost. Proto modrý křišťálový lustr nejčastěji najdete v ložnicích nebo pokojích, které slouží primárně k odpočinku.


modrý lustr

 

Červené křišťálové lustry

Červený křišťálový lustr přináší do interiéru vitalitu a energii. Červená barva je spojována s láskou, vášní a energií, díky čemuž je vhodná pro živelné či romantické prostředí.


červený lustr

 

Červené křišťálové lustry milují například kreativní a umělecky zaměření lidé, kteří je mají ve svých pracovnách, ateliérech či ložnicích.


Zelené křišťálové lustry

Zelený křišťálový lustr má uklidňující účinky. Zelená barva je totiž spojována s pohodou a harmonií. Zelený křišťálový lustr tak využijete v místnostech, kde chcete relaxovat nebo pokud toužíte i doma cítit propojení s přírodou.


zelený lustr

 

Zlaté křišťálové lustry

Zlatý křišťálový lustr dodá interiéru luxusní a elegantní vzhled a dané místnosti teplejší a intimnější atmosféru. Zlatá barva může být snadno kombinována s různými barvami a materiály, jako jsou dřevo, kov, sklo nebo tkaniny.


zlatý lustr

 

Barevné křišťálové lustry vám umožňují přidat do interiéru eleganci, osobnost a krásu a zároveň zlepšit atmosféru a světelné podmínky v místnosti. Díky rozmanitosti jejich barev, možností kombinaci s jinými prvky i vlivu na lidskou psychiku je lze využít ve všech místnostech i stylech.

Jejich sladění se zbytkem interiéru je ale o něco náročnější než v případě tradičních křišťálových lustrů, a proto se před nákupem poradit s odborníky.


Jsme tu pro vás

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme. A společně naladíme vaši domácnost do barevných tónů, které vám budou maximálně vyhovovat a zároveň odrážet vaši osobnost.

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení