Navštivte náš showroom a získejte slevu 10% - od PO 29. 04. 2024. Více informací ZDE >>

Osvětlení schodišť: Symfonie světla v interiéru

Přidáno: 12. 12. 2023 10:26:25

12 Prosinec 2023

Schodiště - tepna moderního domova, kde se design snoubí s funkcí. V dnešní době se stává schodiště mnohem více než prostým spojníkem pater - je to místo, kde se může design vyšplhat do nových výšin. Správně zvolené osvětlení z něj dokáže vytvořit dynamický prvek, který oživí celý prostor a zároveň zajistí jeho bezpečnost.

Osvětlení schodišť: Symfonie světla v interiéru

 

Orientační osvětlení: Krok za krokem v bezpečí světla

Na cestě k dokonalosti v osvětlení schodišť se setkáváme s klíčovou výzvou: jak zajistit bezpečnost bez kompromisů v estetice.

Abychom předešli rušivému oslnění a dosáhli optimálního rozložení světla, nevystačíme si pouze s jedním zdrojem. Odborníci doporučují přistoupit ke kombinaci samostatně ovládaného stropního svítidla a orientačního osvětlení.

Orientační osvětlení lze integrovat buď přímo do jednotlivých stupňů schodiště, nebo ho umístit na stěny, nejlépe v úrovni kotníků. Chcete-li prostoru schodiště dodat vytříbený styl, zvolte křišťálová svítidla, která díky broušenými skleněným komponentům dokáží rozkládat světlo do barvité duhy a vytváří tak na okolním zdech okouzlující podívanou.


svítidla na schodiště

 

Estetika a design v dokonalé harmonii s křišťálovým třpytem

V praxi se nejčastěji setkáváme se dvěma typy schodů: přímými a točivými. Pro oba tyto typy schodišť jsou křišťálová svítidla ideální volbou, která dokáže propojit funkčnost s luxusním vzhledem. Z naši široké nabídky můžete vybírat od tradičních lustrů s ověsy, které schodiště promění v dechberoucí centrální bod interiéru, až po spirálová svítidla, která rafinovaně kopírují tvar samotného schodiště a přinášejí vizuální potěšení na každém kroku.


Přímá schodiště odrážejí jednoduchost a čisté linie, což vyžaduje osvětlení, které podtrhuje jejich minimalistický charakter. Křišťálová závěsná svítidla umístěná přímo nad schodištěm nebo v jeho bezprostřední blízkosti představují vynikající volbu, bez ohledu na to, zda upřednostňujete moderní nebo tradiční design.

 

schodiste osvetleni 


V jednom z našich nedávných projektů pro rodinný dům v severních Čechách jsme vytvořili osvětlení připomínající křišťálový vodopád, který elegantně stéká po skleněných bočnicích a dodává schodišti jedinečný a sofistikovaný vzhled. Detaily tohoto projektu naleznete na našem webu.


Spirálová schodiště jsou dynamickým a zároveň komplexním prvkem interiéru, který vyžaduje promyšlené osvětlení schopné zdůraznit jeho jedinečnost. Zavěste do prostředku svého spirálového schodiště křišťálový lustr a kochejte se tím, jak se při průchodu jednotlivými patry světlo odráží od každého krystalu, čímž vytváří okouzlující efekt podobný záři hvězd.


lustr na schodiště

 

Křišťálová elegance schodišť

Díky široké škále designů a možností přizpůsobení na míru se křišťálová svítidla stávají ideální volbou pro osvětlování schodišť. Jsou dokonalou kombinací estetiky a funkcionality a stávají se tak neodmyslitelnou součástí prostorového designu, která podtrhne jedinečnost každého interiéru.


Inspirujte se vybranou kolekcí svítidel, která jsou perfektním řešením pro prostory schodišť a hal.
Naši odborníci v ArtCrystal Tomeš vám pomohou vybrat to pravé svítidlo, které rozzáří vaše schodiště a přidá interiéru špetku luxusu. Vytvoříme pro vás nejen funkční, ale i okouzlující řešení na míru.

 

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení