Navštivte náš showroom - křišťálové lustry na vlastní oči + sleva 10% - So 02. 03. 2024. Více informací ZDE >>

Svítidla do interiéru venkovského domu nebo chalupy

Přidáno: 11. 9. 2023 10:48:42

11 Září 2023

Pokud žijete na venkově nebo máte chalupu, kterou si chcete povýšit na útulný venkovský domov, určitě jste už přemýšleli o tom, jakým způsobem můžete přetvořit její interiér tak, aby odrážel rustikální kouzlo a autenticitu venkovského života. Jedním z nejdůležitějších aspektů, kterým byste měli věnovat zvláštní pozornost, jsou světla. Osvětlení nejenom osvětluje naše domovy, ale také vytváří atmosféru a vyzařuje estetiku, které chceme dosáhnout.

Svítidla do interiéru venkovského domu nebo chalupy

 

Svítidla do interiéru venkovského domu

 

Esenciální součástí každého domova, kavárny, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného prostoru, kde lidé tráví svůj čas, je útulné a příjemné osvětlení. Je to, co dodává prostoru jeho charakter a atmosféru. Máme tendenci si myslet, že světla a lampy, které vidíme ve většině obchodů, jsou jediné možnosti, které máme k dispozici. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje alternativa, která je mnohem zajímavější a osobitější?

 

Mosazné nebo křišťálové lustry vyrobené v dílnách českých sklářů vám otevírají dveře do světa dokonalého řemesla. To, co vám mohou nabídnout, není jen obyčejný nákup, ale příležitost vlastnit svítidlo, které je výsledkem nejen unikátních dovedností, ale také hlubokého porozumění pro zpracování tradičních materiálů. Tyto lustry přinášejí světlo a eleganci do každé místnosti, do které jsou umístěny. Dokonale osvětlí váš interiér, ale také zapadnou do rustikální atmosféry vašeho domova.

 

Svítidla do interiéru venkovského domu

 

Vezměme jako příklad mosazné lustry. Jsou vyrobené z kvalitního mosazného materiálu a vyzařují pocit luxusu a elegance. Výroba těchto lusterů probíhá v českých dílnách, které jsou známé svou vysokou kvalitou a důrazem na detail. Tyto dílny mají bohatou historii a jsou domovem řady zručných řemeslníků, kteří se specializují na výrobu mosazných lustrů. Zde se kombinuje tradiční řemeslná dovednost s moderními technikami, aby byl výsledný produkt nejen krásný, ale také funkční.

 

Představte si teď, jak tyto nádherné lustry vytvářejí teplou a útulnou atmosféru ve vašem venkovském domě nebo chalupě. Odraz světla od mosazného povrchu lustru vyplňuje místnost jemným a příjemným světlem. Toto světlo změkčuje tvrdé rysy místnosti a vytváří přesně tu pravou atmosféru, kterou si přejete pro svůj domov.

 

Mosaz, jako materiál, je známý svou odolností a dlouhou životností, což zaručuje, že naše lustry vám budou sloužit po mnoho let. Je to ale nejen kvalita mosazného materiálu, která tyto lustry odlišuje. Když se podíváte na tyto lustry, stanou se nejen zdrojem světla, ale také významným estetickým prvkem vašeho interiéru. Každý z nich je výsledkem pečlivého designu a práce zkušených řemeslníků.

 

Svítidla do interiéru venkovského domu

 

Na druhou stranu i křišťálové lustry přinášejí náznak noblesy a půvabu do vašeho obývacího pokoje venkovského domu nebo chalupy. Tyto nádherné kousky jsou vyráběny ručně a každý z nich je jedinečný. Jemné detaily, které lustry zdobí, přispívají k jejich půvabu a eleganci. Kombinace těchto detailů s brilantní záři křišťálu vytváří efekt, který je jednoduše kouzelný. Světlo, odražené od mnoha faset křišťálu, je schopno vytvořit nádherné světelné efekty, které dodají jakémukoli prostoru úplně nový rozměr.

 

Tyto výjimečné kousky jsou pečlivě navrženy tak, aby do vašeho obývacího pokoje vnášely nádech elegance a krásy, ať už se jedná o venkovský dům nebo chalupu. Každý z křišťálových lustrů, bez ohledu na jeho tvar nebo velikost, je stvořen tak, aby ozvláštnil a vizuálně obohatil prostor, do kterého je umístěn.

 

Rustikální a křišťálová svítidla jsou více než jen obyčejné osvětlení. Jsou to jedinečné kousky, které vytvářejí atmosféru a dotvářejí styl vašeho domova. Pokud hledáte osvětlení pro váš venkovský dům nebo chalupu, podívejte se na rustikální lustry, které jsou navrženy tak, aby dokonale doplňovaly krásu a jedinečnost vašeho venkovského domova.

 

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení