Navštivte náš showroom - křišťálové lustry na vlastní oči + sleva 10% - So 02. 03. 2024. Více informací ZDE >>

Luxusní osvětlení do ložnice - křišťálový lustr

Přidáno: 12. 10. 2023 10:49:10

12 Říjen 2023

Osobní prostor jako je ložnice je místem, kde se odráží naše jedinečnost. Je to svatyně klidu a pohody, kde najdeme útočiště před ruchem světa. A právě proto by měla být ložnice místo, které nás je schopno potěšit nejen svou funkcí, ale také svým vzhledem. A co jiného by mohlo vytvořit tak dokonalou atmosféru jako luxusní osvětlení? Představte si, jak se po náročném dni ponoříte do oázy klidu, kde vás obklopuje jemné světlo, které září z nádherných křišťálových lustrů.

Luxusní osvětlení do ložnice - křišťálový lustr


Lustr do ložnice

 

Vítejte v této světelné oáze, kde se každý den stmívá a rozednívá v rytmu vašich přání. Kde se na stropě třpytí diamantový déšť a každý paprsek světla je symfonií elegance a přepychu. Vstupte do světa luxusního osvětlení ložnic, do světa křišťálových lustrů.

Křišťálové lustry nejsou jen osvětlením. Jsou symbolem elegance, luxusu a dokonalosti. Od doby Marie Antoinetty, kdy se křišťálové lustry staly světovou senzací, vstoupily do našich domovů a postupně se vyvinuly v ikonu luxusu. Jsou prvkem, který je schopen proměnit kterékoliv místnost v královský salón, včetně vaší ložnice.

 

lustr do ložnice

 

Když se podíváme na křišťálový lustr, vnímáme jeho krásu, ale také cítíme jeho přítomnost. Zdá se, že paprsky světla, které prochází jeho stovkami drobných krystalů, tančí ve vzduchu a proměňují prostor okolo sebe. Je to jako kdyby se v našem pokoji rozprostřela hvězdná obloha, která se mění s každým pohybem a dýcháním. Tato hra světel a stínů vytváří nádhernou atmosféru, která vás pohlcuje a vtahuje do svého kouzla.

Křišťálové lustry nejsou jen přežitkem minulých dob. Dnes jsou moderním a inovativním prvkem designu interiéru, který dokáže harmonicky zapadnout do jakéhokoliv stylu. Ať už preferujete minimalistickýrustikální či moderní styl, křišťálový lustr bude vždy chloubou vaší ložnice. Nabízejí nespočet možností, jak zdůraznit charakter místnosti a dodat jí onu jiskru, kterou hledáte.

Existuje mnoho způsobů, jak začlenit křišťálový lustr do designu ložnice, ať už jako dominantní prvek nebo jako jemný detail. Ať už sníte o svoji ložnici jako o královském paláci nebo jste milovníkem moderního designu, křišťálový lustr je zde pro každého.

lustr v ložnici

 

První krok k začlenění křišťálového lustru do designu ložnice je pochopení, že to není jen o osvětlení. Je to o vytváření atmosféry. Křišťálové lustry vyzařují světlo, které se láme a odráží do všech směrů. Vytváří fascinující hru světel a stínů, která dodává místnosti zvláštní nádech.

Při výběru křišťálového lustru je důležité vzít v úvahu velikost a tvar vaší ložnice. Pro menší ložnice, je to kompaktní lustr s jemnými detaily, který může dodat nádech sofistikovanosti, aniž by přebil ostatní prvky místnosti. Na druhé straně, ve velkých ložnicích může být impozantní lustr s hojným množstvím křišťálových detailů pravým králem místnosti. Křišťálové lustry jsou k dispozici v různých stylech, od tradičních až po moderní, takže je snadné najít ten pravý, který odpovídá estetice vašeho prostoru.

Poloha lustru v ložnici je také důležitá. Nejčastější umístění lustru je uprostřed stropu, ale pokud máte vysoké stropy nebo velkou ložnici, můžete zvážit jeho umístění nad noční stoly nebo dokonce nad postelí. To může vytvořit dramatický efekt a stát se skutečným centrálním bodem místnosti.

Co se týká barev, křišťálové lustry jsou obvykle průhledné, ale pro ty, kteří chtějí něco více unikátního, jsou k dispozici i barevné varianty. Měkké pastelové tóny mohou dodat něžný dotek, zatímco tmavé barvy mohou vytvořit výrazný kontrast.

 

svítidlo do ložnice

 

Doporučujeme také hrát si se světelnými zdroji. Použití stmívače osvětleni může být užitečné pro regulaci intenzity světla v závislosti na náladě nebo čase dne.

Začlenění křišťálového lustru do designu ložnice je jako mít soukromou noční oblohu plnou zářících hvězd právě nad vaší postelí. Je to elegantní a romantické, ale také praktické a funkční. Křišťálový lustr je více než jen zdroj světla; je to umělecké dílo, které může proměnit vaši ložnici v osobní ráj.


Podívejte se na galerii lustrů do ložnice >>

 

 

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení