Spojení luxusu a jedinečnosti v přímořském apartmánu na chorvatském pobřeží

Přidáno: 17. 7. 2023 14:37:24

17 Červenec 2023

Firma ArtCrystal před začátkem léta dokončila úspěšnou instalaci křišťálových svítidel v novém moderně zařízeném apartmánu na chorvatském pobřeží. Významný klient měl konkrétní a velmi specifické požadavky na osvětlení svého obývacího pokoje, ložnice, jídelny, chodby a koupelny. Klient požadoval vybavení celého apartmánu svítidly navrženými na míru do každého z pokojů. Naši specialisté podle zaslaných fotografií navrhli do interiéru několik možných alternativ, na základě kterých vybrali společně s klientem nejlepší z nich pro realizaci.

Spojení luxusu a jedinečnosti v přímořském apartmánu na chorvatském pobřeží

 

apartman chorvatsko

 

Do obývacího pokoje si klient přál netradiční osvětlení, které rozzáří celý obývací prostor spojený s kuchyňským koutem. Klient poskytl firmě ArtCrystal fotografii svého obývacího pokoje a požadoval moderní čtvercové svítidlo o rozměrech 250 cm x 250 cm x 45 cm. Výška stropu byla 2,7 metru. Na základě těchto informací firma ArtCrystal připravila vizualizaci a návrh luxusního křišťálového svítidla. Po schválení designu a ceny klientem bylo svítidlo připraveno k výrobě a instalaci v Chorvatsku.

hr

 


Samozřejmostí byla doprava vyrobeného svítidla až na místo montáže. Lustr byl pečlivě zabalen do více než 15 kartonů a bezpečně odvezen do Chorvatska. Svítidlo se skládá z 1475 ověsů, které naši specialisté na montáže zavěsili podle daného schématu tak, aby lom světla vytvářel ohromující světelné efekty. Montáž tohoto lustru trvala 5 hodin. Výsledkem bylo unikátní křišťálové svítidlo, které dokonale doplňovalo moderní design obývacího pokoje. Jeho třpyt prostřednictvím křišťálových efektů přináší do místnosti nezapomenutelnou atmosféru.


svítdlo stropní apartman chorvatsko

 

V jídelně byla instalována tři závěsná svítidla z masivního skla na stříbrné liště, které dokonale osvětlovaly velký oválný jídelní stůl a splňovaly požadavek klienta na dodržení vodorovné linie s moderní kuchyňskou linkou. Firma ArtCrystal pro tuto instalaci dodala úsporné LED 6W žárovky s větší svítivostí, aby bylo zajištěno optimální osvětlení jídelního prostoru.


svítidla apartman chorvatsko


Do rustikální ložnice klient společně s našimi odborníky vybral centrální křišťálový lustr a dvě nástěnná svítidla. Firma ArtCrystal vyrobila a nainstalovala nádherný křišťálový lustr, který se perfektně hodil k rustikálnímu prostředí a přidal do místnosti eleganci a šarm. Nástěnná svítidla doplnila osvětlení ložnice a vytvořila příjemnou atmosféru.


Do chodby a koupelny firma ArtCrystal instalovala stropní svítidla z broušeného křišťálu. Tyto svítidla nejen poskytují dostatečné osvětlení, ale také jejich odlesk na mramorovém obložení koupelny umocňuje pocit luxusu.

Klient byl nadmíru spokojen s výsledkem instalace křišťálových svítidel firmou ArtCrystal. Byl ohromen třpytem a estetikou lustrových designů, které dodaly jeho bytu jedinečný a luxusní vzhled.

 

svítidla apartman chorvatsko


Spolupráce s klientem na tomto projektu trvala od prvního kontaktu až po konečnou realizaci několik týdnů. Splnění požadavků našeho klienta na vybavení tohoto přímořského apartmánu bylo pro naše zaměstnance výzvou. Výsledkem bylo krásné osvětlení, které dokonale ladilo s interiérem a přinášelo do moderně zařízeného apartmánu na chorvatském pobřeží jedinečný vzhled a atmosféru. Firma ArtCrystal splnila očekávání klienta a zajistila nejen kvalitní osvětlení, ale také vytvořila pomocí vybraných svítidel z českého křišťálu jedinečnou atmosféru.


Společnost ArtCrystal může být skvělým partnerem i pro vás. Jejich odbornost a vášeň pro krásu vám poskytne unikátní světelné instalace, které oživí váš domov a přinesou do něj radost s každým rozsvícením po celém světě.

 

 

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení