Navštivte náš showroom - křišťálové lustry na vlastní oči + sleva 10% - So 02. 03. 2024. Více informací ZDE >>

Magazín o křišťálových lustrech a svítidlech


Inspirace, rady, tipy, doporučení. Jak poznat pravý křišťálový lustr? Nemá velkou spotřebu el. energie? Hodí se do vašeho interiéru? Prostě vše o našich křišťálových svítidlech.

 

Jak vybrat křišťálový lustr s ohledem na výšku stropu?

Jak vybrat křišťálový lustr s ohledem na výšku stropu?

21. 1. 2021 11:02:14

Příliš vysoký, nebo naopak příliš nízký strop dokáží při výběru lustru nadělat řadu nepříjemnosti. Každý problém ale má své řešení. Podívejte se, jak vybrat správný lustr s ohledem na výšku stropu.

Čtěte více...

Křišťál a Vánoce – spojení, které patří k sobě

Křišťál a Vánoce – spojení, které patří k sobě

18. 12. 2020 12:27:27

Rodinná pohoda, vůně vánočního cukroví, kapr s bramborovým salátem, tradiční české pohádky v televizi… a nezaměnitelný třpyt křišťálu? Ale ano! Křišťál a Vánoce k sobě patří více, než si myslíte.

Čtěte více...

Jak správně vybrat lustr

Jak správně vybrat lustr

20. 11. 2020 12:45:13

5 jednoduchých rad, jak správně vybrat křišťálový lustr. Vybrat správný lustr nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Zohlednit byste měli celou řadu faktorů včetně velikosti pokoje nebo výšky stropu. Když dodržíte několik základních pravidel, rozzáříte svůj interiér a vytvoříte funkční osvětlení pro různé účely.

Čtěte více...

Historie a současnost českého křišťálu: Objevte sklo, které dobylo svět

Historie a současnost českého křišťálu: Objevte sklo, které dobylo svět

19. 10. 2020 13:59:25

Sklářství neodmyslitelně patří k tradičním českým průmyslovým odvětvím. Máme-li jmenovat druh skla, který malou středoevropskou zemi proslavil po celém světě, pak je to bezpochyby český křišťál.

Čtěte více...

ArtCrystal Tomeš probouzí křišťálovou krásu

ArtCrystal Tomeš probouzí křišťálovou krásu

16. 9. 2020 14:29:00

Historie rodinné firmy ArtCrystal Tomeš se datuje k roku 1989. Firma navazuje na dávnou sklářskou tradici, a na precizní řemeslnou a technologickou dovednost starých českých mistrů. Luxusní lustry naší provenience září v interiérech po celém světě. Jsou synonymem elegance a prestiže. Posláním firmy je přinést do vašich interiérů krásu českého křišťálu a radost s každým rozsvícením.

Čtěte více...

Křišťálová nádhera z Jablonce je dostupná i pro vás

Křišťálová nádhera z Jablonce je dostupná i pro vás

20. 8. 2020 15:20:07

Oslňující křišťálové kameny nebo blyštivé ověsy jsou nepřehlédnutelná krása. Obzvláště na krásných skleněných lustrech, které jsou šperkem celé místnosti. Krásně ladí do moderních bytů i klasicky zařízených interiérů. Vy ho ještě nemáte?

Čtěte více...

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér

Velká křišťálová svítidla pro váš reprezentativní interiér

24. 7. 2020 15:34:57

Máte ve svém domě velkou vstupní halu? Potřebujete elegantně osvítit rozsáhlé prostory hotelové haly nebo luxusního obchodu? Velká křišťálová a skleněná svítidla naplní světlem a krásou i ty nejrozlehlejší interiéry, jakými jsou hotely, luxusní domy, paláce nebo kostely.

Čtěte více...

Styly interiérového designu. Který je vám nejbližší?

Styly interiérového designu. Který je vám nejbližší?

22. 6. 2020 15:43:45

Každý styl interiéru by měl odpovídat především životnímu stylu jeho uživatele. Řeší tedy především vnitřní uspořádání bytu nebo domu z hlediska jeho praktičnosti a celkového estetického vyznění. Interiérový design si klade za cíl sladění jednotlivých prvků interiéru – nábytku, osvětlení, podlah, barev a dalších částí interiéru.

Čtěte více...

Křišťálové lustry – od svíčky k LED žárovce

Křišťálové lustry – od svíčky k LED žárovce

20. 5. 2020 10:02:56

Křišťálový lustr není přežitek, jak by se v dnešní moderní době mohlo zdát. Naopak můžete být překvapeni, jak nádherně vypadá klasické křišťálové svítidlo v moderním interiéru. Dal by se považovat za určitou známku luxusu. Zapomeňte na lustry, které měly doma vaše babičky.

Čtěte více...

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

Jen kvalitní a originální křišťálová svítidla jsou dobrou investicí

17. 4. 2020 10:20:46

Kvalitně řemeslně zpracovaná křišťálová svítidla časem rozhodně neztrácí svou hodnotu. Zůstávají stále „in“ a dají se použít v moderních interiérech i tradičně zařízených bytech a domech. Skvěle se pak vyjímají v reprezentačních sídlech. Uvažujete o křišťálových lustrech do svého interiéru?

Čtěte více...

Potřebujete poradit?

S OBJEDNÁVKOU VÁM RÁDI PORADÍME    Po - Pá 8 - 16h

Hana Vavrova  Hana Vávrová
  T: +420 725 087 878
  M:vavrova@artcrystal.cz 

whatsapp 

Reference našich zákazníků

 • Anna Lattischová, Kynšperk

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, před chvílí dorazila lampa, je v pořádku a je nádherná. Moc děkuju za vaši práci, splnila jsem si sen a teď budu šetřit na lampičky do ložnice:-). Mám už od Vás lustr a max. spokojenost. Pozdravuji všechny co vytváří tuhle krásu a za Váš servis děkuji. Krásný den Vám všem. S úctou Lattischová Anna ;-)
 • Lucie Kozelková, Tábor

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den paní Vávrová, jsem absolutně nadšená a tolik spokojená s dodaným lustrem. Je to šperk mého salonu, všem zákaznicím se moc libí. Je opravdu kouzelný. A když na nej zasvítí paprsek slunce z venku, lustr neskutečně kouzlí a po zdech je spousty drahokamů :-)). S pozdravem a velkým díky.
 • Eva Chovancová, Opava

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, pane Tomeši, vaše lustry jsou kouzelné, přenádherné a mají duši. Máme ho v pokoji a každý kdo k nám přijde ho nepřejde bez povšimnutí. Všem se líbí, nešetří chválou! Vydrželi bychom se na něj dívat hodiny. Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně nadšených zákazníků.
 • Jana Vojáčková, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkujeme Vám za vyčerpávajicí snahu. Jak lustr tak nástěnná osvětlení plus ověsy předčilo naše očekávání. Jsme nadmíru spokojeni. A těšíme se do budoucna na další spolupráci. Přejeme Vám další spokojené zákazníky jako jsme my.
 • Miroslav Flax, Plzeň

  Hodnocení: 5 / 5
  Krásný dobrý den pane Tomeši, objednali jsme u Vás čtyři nádherná světla. Mnohokráte Vám děkujeme za tyto šperky, jenž jste stvořili pro náš domov. Za celou rodinu děkuji Vám i všem pracovníkům se "zlatými ručičkami" a držím palce, at' se tomuto řemeslu stále daří.
 • Jana Černá, Velký Újezd

  Hodnocení: 5 / 5
  Přeji pěkný den pane Tomeši, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání našemu lustru, zásilka přišla v pořádku a manžel včera lustr namontoval. Dnes jsem se v přiložených rukavičkách pustila do zavěšování štrasových ověsů, lustr vypadá naprosto úchvatně!
 • Jan Hrubeš, Most

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, dodané lustry jsou krásné, v mém domě jen září. Děkuji za individuální přístup kdy jste mi podle fota ověsu z lustru, který jsem měl už doma dobře poradil a vybral nástěnné svítidla, které jsou shodné ke stávajícímu. Děkuji za osobní přistup a "doladění" mé zakázky. Vše k mé naprosté spokojenosti. Díky.
 • Eva Beránková, Kraslice

  Hodnocení: 5 / 5
  Děkuji moc za lustry. Již je mám nainstalované. Jsou moc pěkné a krásně svítí. Přeji moc spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Jaroslav Slavík, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, s nákupem lustru od firmy Artcrystal jsem byl naprosto spokojený. Na zakázku nám bez problému prodloužili tyč lustru a elektroinstalaci a to v běžném dodacím termínu. Ochota a profesionalita pracovníků firmy byla na úrovni. Lustr v kvalitě, kterou jsem požadoval zvýšil prestiž naší kanceláře.
 • Marie Dvořáková, Chlumčany

  Hodnocení: 5 / 5
  V prosinci jsem si zakoupila vaše křišťálové lustry. Od té chvíle se s nimi denně těším a obdivuji práci lidských rukou. Lituji jen toho, že jsem si vaše výrobky nekoupila již dříve. Zdravím vás a s přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Dana Geržová, Šternberk

  Hodnocení: 5 / 5
  Vaši firmu mohu jenom doporučit. Vynikající komunikace, krásný lustr a ještě jste zavolali jestli je vše v pořádku. Dávám 5 hvězdiček.
 • Hana Žítková, Předměřice

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý večer, pane Tomeši. Ráda bych Vám poděkovala za urgentní vyřízení mé objednávky. Zboží došlo v pořádku, lustry již visí a jsou krásné. Srdečně Vás zdravím a přeji mnoho spokojených zákazníků.
 • Kateřina Kyselová, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, mnohokrát děkuji za vaše lustry. Oba dorazily v pořádku, nic nechybí, nic se nerozbilo. Jsou nádherné a jen čekám, kdy konečně manžel přijede ze služební cesty, aby mi je pověsil. Přeji hezký den a mnoho spojených zákazníků.
 • Zdena Soukupová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, děkuji za dodávku krásného lustru. Jsem ráda, že ještě existují české firmy, které prodávají kvalitní české zboží. Přeji mnoho zdaru a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
 • Eva Vášová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Vážený pane Tomeši, vyřizuji poděkování od celé rodiny Ferrando Camoletto Vám i celému týmu za odvedení skvělé práce při vybavení jejich vily v Turíně křišťálovými lustry. Jsou velmi spokojení a lustry se jim moc líbí. Budeme s Vámi počítat po dokončení rekonstrukce jejich domu v Praze v příštím roce.
 • Vladimír Vjačka, Frýdek-Místek

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den pane Tomeši, krásné a kvalitní zboží. Hlavně opravdu dobře zabalené. Pozitivní zkušenosti. Doufám, že obchod nezrušíte a nenahradí ho levné šmejdy. Obchod doporučuji.
 • Klára Steinerová, Praha

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, nákup byl velmi jednoduchý, telefonické dotazy byly srozumitelně zodpovězeny, všechny části lustru byly přehledně a pečlivě zabalené, montáž je jednoduchá. Lustr je nádherný!!!
 • Jarka Netíková, Nový Poddvorov

  Hodnocení: 5 / 5
  Dobrý den, paní Mikulášová, ještě jednou děkuji za perfektní práci, jak z Vaší strany jako kontaktní osoby, tak za odvedenou práci na zboží samotném. Lustr je opravdu nádherný a jeho skládání byl nevšední a vzrušující zážitek. Přeji Vám hodně úspěchů a i nadále hodně spokojených zákazníků.
 • Eva Zdráhalová, Vsetín

  Hodnocení: 5 / 5
  Paní Vávrová, převzala jsem zásilku - a jsem opět velmi spokojená se zbožím, jeho balením i rychlým doručením. Děkuji!

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook        instagram       pinterest     youtube

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení